Впевнений, що тема E-Mail маркетингу не так вже близька для багатьох читачів. Нас більше цікавить, як швидше заробити грошенят, підняти ТИЦ сайтикам і почути солодкий дзвін падаючих монет на кіпер. Але всьому свій час. Подивіться, як розвиваються багато блогери, взяти того ж Дмитра Голополосова, більш відомого як просто Димок. Я вже кілька років, будучи його читачем, спостерігаю за все новими проектами, які він запускає. Спочатку блог, ще блозі, а потім дивишся, з’явилися повноцінні біржі Rotaban і Rotapost. І це нормально, тому що нема чого стояти на місці. Хтось іде в фарму, створює інтернет-магазини і аптеки, тому що рамки блогу вже стають тісними.

E-Mail маркетинг як раз для тих, хто вже починає потихеньку заглядати в майбутнє, розуміючи, що не хрумером єдиним будеш живий, а потрібно ще щось . Постійні клієнти — ось ті, кого намагаються, в щоб те не стало, дістати маркетологи, адже разова продаж це одне, а клієнт, який буде повертатися до тебе знову і знову — зовсім інше. Шкода, що в сфері E-Mail маркетингу я поки не дока, а лише новачок, ну стала мені цікава ця тема, сподобалися деякі статті по грамотному складанню електронних листів і став цікавитися.

А ось днями залетів в один сервіс масової розсилки E-Mail і SMS повідомлень під назвою UniSender, точніше спочатку потрапив на блозі UniSender, а вже потім на сам сервіс. Ось з блогу, раджу походити в першу чергу, аж надто багато там цікавих статей по темі маркетингу.

UniSender являє собою сервіс персоналізованої розсилки e-mail повідомлень з можливістю використання HTML та відправки файлів. Якщо вам є що реально продавати або роздавати за символічну плату, купуючи передплатників, то чому б не використати можливості, що надаються системою.

Перший облом, який чекав мене після реєстрації полягав у тому, що мені видавалося все по іншому. Ну думаю, зараз складу лист, заплачу гроші і проженуть мій лист по спам-базі, а я подивлюся який буде від цього ефект. Та не тут-то було, в UniSender негативно ставляться до спаму і намагаються його припиняти, адже це система не для спамерів, а для тих, хто хоче працювати відкрито і нарощувати свою клієнтську базу. Тому базу доведеться завантажувати свою. Як її зібрати вже інше питання, ну при бажанні, звичайно, можна і добути готову ? .

Перш ніж перейду до функціоналу системи, пару рядків про тарифи. Тарифи сильно відрізняються в залежності від частоти розсилок. Тариф «рідко» тягне на 7 копійок за лист понад 1000. Т. е 1к листів ви можете надіслати безкоштовно. А ось тариф «часто» виглядає приблизно так:

У розділі показана вартість абонементна плата за місяць, число розсилок при цьому не обмежена. Ясна річ, що якщо розсилки ви робите часто, то економія виходить більш ніж істотна, в порівнянні з тарифом «рідко».

Хотів було перерахувати можливості системи, але потім зрозумів, що писати доведеться довго, простіше буде дати вам посилання, для самостійного ознайомлення — повний список можливостей UniSender. Тут тобі і купа всяких дрібних фішечок в налаштування повідомлень, шаблонів оформлення, докладної статистики за прочитаним повідомленнями, кліках і т. д. Коротше простіше буде, якщо ви самі йдете. ?

До числа приємних несподіванок можу віднести виявлений плагін підписки для WP, який налаштовується буквально за пару хвилин. У підсумку отримуємо віджет підписки на оновлення блогу, ну потихеньку нарощуємо свою базу e-mail передплатників теж. Погодьтеся, як приємно тобі буде отримати особисте повідомлення від автора блогу, який ти читаєш, в якому він тебе персонально привітає з Новим роком! І якогось блогера ти потім будеш піарити на форумах? ? Ну це лише один з моментів, як можна використовувати функціонал UniSender. Для мене зараз все впирається в базу e-mail, але і це справа поправима. В якості експерименту виділю на цілі e-mail маркетингу трохи грошенят у 2011 році, а там і про результати можна буде говорити більш змістовно.

А ось наступна інформація буде вельми цікава власникам інтернет ресурсів:
Партнерська програма:
— Проста партнерська програма з комісією від продажу (Ви отримуєте 20%);
— Продаж кодів активації (Ви отримуєте 30%);
— Версія UniSender для агентств, що надають своїм клієнтам можливості електронної розсилки (Ви отримуєте 40%).

Кому цікаві подробиці, не маленькі, дорогу знайдете.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Створення та просування сайтів
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.