Днями занесло мене на одну нову соціальну мережу eComSpace.ru, яка треба відзначити виділяється із загального фону. Чим виділяється? Та хоча б тим, що вона заточена саме під ту сферу, яка цікава мені більше всього — «манимейкинг», тобто «заробіток в інтернеті». Спочатку хотів це відобразити і в назві статті, але маленька рима прийшла в голову і там залишилася: eComSpace (точка) ру — мережа крута, я не брешу. Хоча щодо «крута мережа» це може і зарано сказано, але будемо вважати це маленьким авансом, адже колись і Хабрахабр для більшості було лише словом, причому не легким на прозношение ?

Чому eComSpace?

eComSpace розшифровується як eCommerce Space — простір електронної комерції. Ця соціальна мережа позиціонує себе як спільнота електронної комерції, з усіма витікаючими з цього наслідками: ви не знайдете тут жовтих новин, політики, рад по схудненню і так далі. Хоча хтось скаже, що тему заробітку можна знайти на newsland або скажімо news2, або інших новинних сайтах і буде правий лише наполовину. Так, періодично заглядаючи на ці социалочки намагаюся витягти потрібні мені новини і не завжди вдається, а вся справа в основній масі зареєстрованих користувачів, які голосують за новини. Якщо основній масі тема заробітку, вибачте за вираз «до одного місця», то стаття по роботі з будь-якою партнеркою спуститися туди, де її буде проблематично знайти.

Ось наприклад заходжу на news2 і дивлюся якісь там в топі новини з розділу «Бізнес і реклама» :
1. Лужкова викликали на допит у справі Банку Москви
2. У Москві та Санкт-Петербурзі відбулися мітинги під гаслом «Вистачить годувати Кавказ»
3. Московський метрополітен застрахував вагони від угону
4. Фермери в США наймають в’язнів із-за нестачі робочої сили (по 7,5 баксів на годину.
5. Гендиректор VKontakte розповів, як, на його думку, корумпований Mail.ru

Ну і що тут може бути цікавим саме для мене? Та власне нічого, ну хіба що хотів би я отримувати 7,5$ в годину як американський в’язень ? А тепер заходжу на eComSpace.ru наприклад в розділ грошові перекази або електронна комерція і отримую абсолютно зворотну по корисності картину:

1. А у нас в квартирі газ… за Яндекс.Гроші (за газ тепер можна платити ОТРУТА)
2. Переваги кобрендинговій карти Visa «WebMoney-Відкриття» (ще одна можливість зручного виведення WM)
3. Яндекс.Директ будує мережу прийому платежів (справа потрібна, нехай народишко платить за контекст…)

Думаю досить, вже і так видно, що кожна з цих новин мені по своєму цікава, так і по іншим теж дізнався багато корисного. Мені не потрібно було ходити і вишукувати потрібну мені інформацію, тут вона в одному флаконі, потрібно лише вибрати рубрику. Так на рахунок рубрик зараз їх стільки що навіть не буду перераховувати ? На даний момент п’ять найпопулярніших рубрик (блогів) сервісу такі:
1. Обмінники (Електронна комерція)
2. HYIP (Інвестиції)
3. Цікаве (Різне)
4. Гумор (Різне
5. Особистий розвиток (саморозвиток) (Менеджмент і маркетинг)

Крім того, в соціалці можна вести свій блог, а це вже дещо, особливо для початківців манимейкеров. Адже просунути в топ потрібну сторінку набагато простіше, якщо вона опублікована на трастовому ресурсі. До того ж розкручений аккаунт і зайва посилання на свій блог теж не завадять, адже це трафік, а трафік це гроші!

Я вже не кажу про те, що за допомогою сервісу можна рекламувати свій товар, компанію, або самого себе ? Просто видавайте новини про себе в красивій обгортці і отримаєте не тільки рекламу, а й можливо нових клієнтів.

Але це так би мовити другорядні можливості, насамперед розглядайте eComSpace як можливість отримання корисної інформації. Ну і не мені Вам говорити про те, що найцінніше зараз це якраз інформація та час.

Коротше мені вже набридло перераховувати всякі тут плюси, кому треба той і сам все зрозумів. Хоча є і мінус — сайт молодий, тому новин ще не так багато, але судячи по швидкості наповнення, це можна вважати і не мінус. А в якійсь мірі і навіть плюс, адже прокачати аккаунт на новій соціалці набагато простіше, ніж на тій, якій вже 5 рочків ?

На цьому дозвольте відкланятися, піду прокачувати свій аккаунт на ecomspace.ru ? Хочу написати туди одну статейку, а заодно продублювати її ще на 2 форуму, подивлюся, який буде трафік.

Схожі записи

  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.