Що може бути зручніше і простіше, ніж відвідати на своєму ноутбуці чи комп’ютері кілька веб-сайтів, інтернет-магазинів і оформити замовлення на покупку будь-якого товару. Електронна комерція стала настільки популярною, що тепер ви можете оформити замовлення навіть з свого мобільного телефону. Ви можете робити покупки прямо на ходу, і це не займе більше 15 хвилин, вам навіть не доведеться виходити за межі свого будинку.

Ви заощаджуєте на пальному для поїздки в торговий центр! Адже це здорово! Але, почекайте. Є інтернет покупки дійсно дешевше порівняно з торговельним центром або будь-яким іншим спеціалізованим магазином? Ви економите на знижках, і ціна пересилки є лише номінальною. Прикладом тому є аукціон eBay, який зробив інтернет-магазини настільки зручними, що навіть діти продають свої речі, щоб легко заробити свої кишенькові гроші. Але наявність інтернет-магазинів-це добре чи погано? Давайте проникнемо в цю тему глибше і дізнаємося.

Економте ваші гроші!

Під час курортного сезону світ інтернету для покупців стає просто раєм. Вигідні пропозиції з’являються не тільки в звичайних магазинах, але і на сайтах онлайн магазинів. Деякі веб-сайти стягують плату всього один раз за доставку всіх куплених вами товарів. Це дійсно відмінний спосіб заощадити гроші. Багато інтернет-магазини можуть встановлювати для себе фіксовану плату незалежно від вашої суми до оплати. Хіба це не дивно? Запитайте будь-якого шопоголіка і він вам скаже, що на веб-сайтах ви можете заощадити гроші роблячи покупки онлайн і це правда.

Щодня після роботи ви можете відвідувати свої улюблені веб-сайти онлайн магазинів, як хобі або розвага. До речі, це також може допомогти вам вивчити найбільш вигідні пропозиції, які існують тільки в інтернеті. Особисто я це роблю практично постійно і навіть зараз у мене висить закладка на ДБЖ (хочу все-таки купити під комп’ютер) ну і Apple new iPad 32Gb Wi-Fi White, ех, ще та штучка, дивлюся і облизуюся ?
Отже, інтернет-магазини роблять для вас покупки дешевше — це як гра дитини, якщо ви знаєте, де шукати і що купувати ви дійсно можете заощадити на цьому купу грошей. В інтернет-магазині ви можете замовити не тільки побутову техніку або меблі, але навіть парфумерію, косметику, одяг або взуття. Існує багато дизайнерських марок, які є новими або можуть бути популярні і в даний час продаються по абсолютно неймовірним цінам.

Хочете приклад економії? Та будь ласка. Як-то я замовив собі мобільний телефон за 150$, доставили протягом тижня (я тоді жив не в Мінську), користуюся ним вже кілька років. Так от, на той момент в магазинах цей телефон коштував на 20% дорожче, економія очевидна.

Здійснюючи покупки онлайн необхідно довіряти тільки респектабельним сайтів, щоб запобігти ризик онлайнового шахрайства. Більшість з торгових веб-сайтів дійсно авторитетні і ви також не проти тих, які дають величезні знижки. Не дивлячись на те, що угода відбувається в мережі, роздріб також вимагає хорошу суму на накладні витрати. Ви повинні знати, що більшість з таких сайтів, які пропонують величезні знижки, можуть, в кінцевому рахунку, влаштувати бомбу на вашій кредитній картці. Доцільно також вибирати доступний варіант післяплати. Так, ви можете захистити себе від будь-яких шансів онлайн шахрайства з вашої кредитної картки.

У підсумку, довіряйте тільки респектабельним сайтів. Відмінний спосіб заощадити на відвідуванні онлайн магазинів, це робити покупки з сайтів, у яких головні офіси знаходяться у вашій країні. Так, ви будете платити локально за вартість доставки, яка всього лише номінальна. Ви можете зробити для себе інтернет-магазини набагато дешевше, якщо ви ведете себе як розумний покупець!

Постараюся викласти на upgoing.ru свій маленький рейтинг інтернет-магазинів, чиїми послугами користувався. Так що продовження буде.

Схожі записи

  • Інтернет — сайти та електронні магазини. Роль інтернету в економіці.
  • Інтернет-магазин. Що продавати?
  • Як швидко відкрити інтернет-магазин?
  • Реклама Інтернет-магазину
  • Продаж товарів в Інтернеті: вигода, закладена у вічності.
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Якісний контент — запорука ефективного просування інтернет-магазину