Як не крути, а пасивний дохід вельми приємний, ну а коли він ще й пристойний, то приємно подвійно. Був час, коли заробити на сайті 500$ у місяць для мене вважалося дуже хорошим показником. Для цього доводилося писати по 2 статті в день, на різні сайти, бігати по різних партнеркам, розкручувати акаунти, закуповувати посилання, статті та робити ще багато чого. Знаєте скільки статей я написав за це літо? Думаю що не вгадаєте, та я й сам точно не скажу, бо ось уже третій місяць тупо відпочиваю. Ну думаю що за 2.5 місяці статей 10 і вийде. Жахливий показник, погодьтеся.

Я забув коли останній раз заходив на сапу, міралінкс, GGL, і купу інших потрібних сеошніку бірж. Коротше просуванням блогів зовсім не займався. Але змінився мій дохід у бік зменшення? Звичайно, він міг би бути набагато більше, приділи увагу я відвідуваності і написання різних огляд, благо заявками закидають вище даху. Але завдяки пасивного заробітку дохід залишився на цілком пристойному рівні. По суті справи як у Емелі на печі, ти лежиш собі, а гроші капають.

Від інвестицій на форексі в квітні вийшло 838$ і нехай травень приніс суму трохи меншу, але погодьтеся, що 563$ на дорозі не валяються. Правда якщо б я не переборщив з диверсифікацією то, можливо прибуток була б ще більше, але навіть при такому розкладі отримати 5,88% на вкладений капітал за місяць це дуже і дуже добре.


Кількість рахунків в травні впритул наблизилася до трьох десятків, навіть екрану не вистачає щоб переглянути їх перерахування у стандартному шрифті, так що в червні їх кількість точно буде менше, а то звіти зовсім незручно писати потім ?
Розчаруванням цього місяця безсумнівно став керуючий Odin, на якому я втратив 257$. Так вже вийшло, що я зглупив і вчасно не відреагував на зрослу просадку, зазвичай перевіряв її щоп’ятниці, а тут пропустив. Так і було якесь довіру до керуючого, довгий час лідирувавшему у конкурсі FX-trend, плюс початковий капітал говорив про те, що це не зелений новачок. Але форекс не прощає помилок, ні новачків, ні професіоналам. Що поробиш це був далеко не найдорожчий урок, який я отримав при інвестуванні.

А ось на граблі з Литвою я наступив ще разок ? Побачив що хтось долив велику суму (100 тисяч доларів) у керуючого, тим самим збільшивши КИ в 2 рази і не втримався. Ну думаю, можливо хтось щось знає і кинув у нього свої 500$. У підсумку знову жирний мінус і прощання з керуючим вже назавжди.

Зате інші керуючі попрацювали на славу і не тільки покрили збитки Одіна і Литви, але збільшили мій інвестиційний портфель на пристойну суму. Так на початок травня у мене було 7824$ в форекс-тренд і 1966$ в Альпарі.

Портфель на початок червня:
1. FX-Trend 8272$
2. Альпарі 2102$

Раніше збираюся робити ставку на те, що заробіток на форексі буде і далі радувати мене своїм розміром. Але найбільше звичайно хотіло б пасивності, хоча значна частка адреналіну від особистої торгівлі теж не буде зайвою.

А адже колись усе починалося як експеримент, хотів сам у всьому розібратися і вивести всіх на чисту воду ? Не думав, що затримаюся в цій ніші надовго, але запахло грошима і я залишився.

Буде бажання спробувати, посилання вище активні, пишіть якщо що, проконсультирую.

Схожі записи

  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Інвестиції в форекс за липень: +30,32% (3303$) Абсолютний рекорд!
  • Форекс інвестиції в квітні: +9,01% (838$)
  • Памм-інвестування в лютому принесло 8,72% (731$)
  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)