США володіє великим ринком акцій в світі. Незважаючи на те що початок 90-х років ознаменувався виходом японського ринку на перші позиції, його аналог з США займає раніше лідируючі позиції. Звичайні акції в США не мають номінальної вартості, іншою особливістю є наступне: власники не мають переважних прав, коли компанії проводять додаткові випуски акцій.
Ринок акцій США регулюється законодавством. На ньому для всіх учасників застосовуються дуже строгі методи контролю при вході на ринок, проведення операцій і укладання угод.

Американський фондовий ринок підконтрольний трьом авторитетним організаціям: (SEC) Комісія з Бірж і Цінних Паперів. Ця організація встановлює порядок виходу компаній-емітентів і способів торгів цінними паперами. Необхідно сказати, що будь-яка корпорація, проводить емісію цінних паперів, повинна мати прозорість фінансової документації. SEC забороняє засновникам компанії продавати власні акції без офіційного дозволу.

NASD або Національна Асоціація Брокерів і Дилерів у США. Корпорація здійснює контроль за ринком і діяльністю інвестиційних і брокерських компаніями. NASD видає ліцензію на дилерську і брокерську діяльність. Не маючи ліцензії у США учасники торгів не можуть працювати. При будь-якому порушенні регламенту біржі NASD може усунути з ринку будь-якого спеціаліста або компанію інвестора, що пройшли сертифікацію, передавши справу до суду. NASD підконтрольний весь фондовий ринок.

SIPC або Корпорація по страхуванню інвестицій у цінні папери. При зберіганні сум на інвестиційних рахунках у розмірі до 500 тисяч доларів вона забезпечує їх збереження. У суму необхідно включити страховку, яка може виплачуватися грошима в розмірі до ста тисяч доларів, або цінними паперами, у даному випадку поріг становить 400000 доларів. Так інвестор відгороджується від втрат внерыночного характеру, таких як втрати від комп’ютерного шахрайства, підробка підписів, банкрутства брокера та інших непередбачених обставин.

У більшості фондові ринки торгують виключно списочної акціями, однак є біржі, де торгують і внесписочными акціями. При купівлі або продажу акцій або облігацій корпорацій, ви можете використовувати послуги місцевої брокерської фірми. Діловод прийме замовлення і передасть його представнику фірми на біржі. Торгівля проходить за принципом аукціону. Брокери, які представляють продавців і покупців, повинні проводити операції за найкращого для своїх клієнтів ціною.

У кожній країні встановлюють свою торговельну міру або фасування — це загальноприйняте на біржі кількість акцій, так званий мінімум при якому ведеться торгівля. У Нью-Йорку 100 акцій — це вже фасований товар, а 99 акцій – це вже нефасований. Продати або купити 99 акцій складніше, ніж 100.

Схожі записи

  • Як вибрати брокера на ринку Форекс
  • Залізо і торгові сигнали Форекс
  • Форекс для новачків
  • Торгові роботи на Форекс — варто користуватися?
  • Торгівля на ринку Форекс
  • Що вибрати: заробіток в інтернеті або свій інтернет-бізнес?
  • Думки про потенціал заробітку