Ви все ще не знаєте як заробити в Однокласниках? — Тоді ми йдемо до вас ? На сьогоднішній день соціальні мережі, такі як Фейсбук, вКонтакте, Однокашники, Твіттер та інші в умілих руках перетворюються в ідеальний інструмент заробітку. Причому заробляти на них можуть як веб-майстра, так і ті, у кого немає свого сайту. На жаль в рамках однієї статті ми не зможемо розповісти про всіх можливих видах заробітку на Однокласниках та інших соціальних мережах, а тому обмежимося лише найбільш дохідними. Ну а для прикладу візьмемо саму важку в плані монетизації особистої сторінки соціальну мережу Однокласники.

Як заробити в Однокласниках

Веб-майстри можуть заробити на Однокласниках, перетворивши свою особисту сторінку в рекламну площадку свого сайту або блогу. Для цього вам потрібно розмістити посилання на свій ресурс по всій сторінці, а після рекламувати на ній нові пости і розсилки, даючи користувачам привід відвідувати сайт або блог.


Зазначу, що ви можете заробляти виконуючи завдання інших рекламодавців через сервіс plibber.ru! Цей проект дає можливість заробляти якщо ви зареєстровані в: twitter, facebook, vkontakte, google+, однокласники та ін Величезну кількість завдань, вигідна партнерська програма (до 50 %) і зручний інтерфейс дозволять вам отримати непоганий, додаткове джерело заробітку. Зрозуміло, можна використовувати цей сервіс і для розкрутки своїх власних проектів.

Тут відразу ж слід сказати про те, що Однокласники (як в іншому і будь-яка соціальна мережа) є відмінним в рекламному плані ресурсом. Адже завдяки ідеальним можливостям функції «Пошук», ви можете самостійно відбирати будь-яку цільову аудиторію, як у віковому, так і за географічним і статевою ознаками. Крім того від багатьох інших соціальних мереж Однокласники вигідно відрізняються тим, що середній вік її користувачів 33-37 років, що спочатку робить їх більш ніж вигідною аудиторією для будь-яких інформаційно-комерційних і рекламних послань.

Саме в світлі всього вищесказаного Однокласники стають чудовим способом привернути покупців у будь-який Інтернет-магазин. Можливість розмішати на особистій сторінці фотографії товару та його опису, а так само розсилати щось схоже на рекламні буклети всім, кого ви вважаєте своїми потенційними покупцями, може збільшити відвідуваність будь-якого Інтернет-магазину як мінімум 20 разів, а кількість його продажів у середньому на 300-400%.

Майже така ж статистика і для тих, хто заробляє на онлайн-консультаціях або наданні різних послуг – завдяки рекламі на Однокласника (і просимо зауважити – безкоштовної реклами) число клієнтів можна легко збільшити в рази.

Але так же заробити в Однокласниках можна і тим, у кого немає свого сайту або блогу. Варіант перший і, напевно, найпростіший – залучення рефералів під різні партнерські програми. У цьому випадку ви вибираєте найбільш підходящу вам партнерку (партнерки), і починаєте рекламувати її на своїй сторінці, забезпечуючи кожен рекламний пост своїм реферальним посиланням. Після цього тільки і залишається сподіватися на те, що ваша сторінка буде досить популярною, і що ви будете настільки переконливі, що користувачі соціальної мережі Однокласники зацікавляться партнерською програмою, яку ви пропонуєте.

А ви завжди повинні пам’ятати про те, що головна запорука вашого успішного заробітку на Однокласниках (як і в будь-якій іншій соціальній мережі) – висока популярність вашої сторінки. Тому спершу слід зробити все, щоб забезпечити їй хоча б 1000 відвідувань в день, а вже після цього починати монетизувати її.

Так само непоганим способом заробітку може стати залучення користувачів до файлів, які ви розмістите на файлообмінниках. Суть проста – ви розміщуєте файл, потім даєте посилання на нього на своїй сторінці, забезпечивши повинні описом, а після цього отримуєте від 3 до 17 доларів за кожні 1000 скачувань вашого файлу.

Ну а останнім часом з’явився ще один вид отримання грошей з особистої сторінки в Однокласниках – оплачувана реклама. Тепер ви можете заробляти, розміщенням банерів, фотографій, вступами в групи, або написанням з наступною публікацією на своїй сторінці рекламних статей, отримуючи за це як разове, так і помісячну оплату.

Що до конкретних сум заробітків, то ми можемо сказати тільки одне — ті, хто перетворив ведення особистих сторінок в соціальних мережах в свій постійний та єдиний бізнес, майже без праці заробляють на ньому від 1000 і більше доларів на місяць. Погодьтеся, досить непоганий заробіток в інтернеті, хоча для багатьох це межа мрій. На Upgoing.ru Ви легко знайдете купу інших способів заробітку в інтернеті і з цього безлічі зможете знайти свою нішу, отримуючи гідну зарплату за свою працю.

Схожі записи

  • Як почати заробляти гроші
  • Способи заробітку в інтернеті
  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Чи можна заробити на перегляді реклами сайтів?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.