Всім доброго часу доби і гарного настроеница! Сьогодні вирішив, що потрібно цвіркнути пару статейок про Blogun, а саме про використання блогуна для блогера і для рекламних компаній, тобто просування власних ресурсів. У цьому місяці я як раз ставив маленький експеримент і пробував просувати один зі своїх блогів на блогуні, причому результатами я задоволений. Але мова сьогодні не про це.

Багато власників блогів задаються питанням — » Як заробити на блозі?» або «як мати додатковий заробіток на блозі? У свою чергу армія новоприбулих шукачів заробітку в мережі, задається майже тими ж питаннями типу «Як заробити в мережі?» а ще краще мати «легкий додатковий заробіток» так, бажано, щоб він був, самі розумієте — про-про-дуже такий хороший. Власне не ставлю в цій статті мета догодити і тих і інших, але хочу викласти кілька своїх думок з приводу одного з заробітків, а саме на блогуне. Що стосується моїх успіхів на цьому сервісі, то у вересні було 20$ в жовтні вже взято планку в 40$ і це при тому, що я це сервіс ще не використовую на повну силу.

Отже, ви хочете мати додаткові 100$ в місяць? Немає проблем, все що нам потрібно це писати статті, ну або тупо їх переробляти з інших ресурсів, хоча я віддаю перевагу перший варіант. У будь-якому випадку заробити на blogun буде набагато легше, ніж на кліках. Та й взагалі щодо заробітку на кліках, я ніби як писав, повертатися не будемо.

Заробіток на блозі з чого почати?

Ну тут я думаю все просто, потрібно почати з створення блогу. А точніше блогів, бо чим більше у нас блогів буде в блогуні, тим швидше буде капати грошик в наш корман. Але тільки не на шкоду якості звичайно, краще мати декілька нормальних блогів, ніж десяток, вибачте за вираз, дерьмовых. Яку ми виберемо платформу — ну для початку звичайно безкоштовну. Що до мене, то мені безумовно подобається блогспот, хоча яндекс індексує його лише через місяць-два. Але все таки можливостей у цієї платформи на порядок вище ніж в інших.

Крок 1. Створюємо блог (блоги):

Blogspot

livejournal — частенько просто ЖЖ — живий журнал…

liveinternet

Якщо дивитися по чисельності блогів в блогуні, то на частку Livejornal і Liveinternet припадає приблизно на 23%, на блогспот — трохи більше 7%. Частка інших блогів на безкоштовних платформах несуттєва, так що не бачу великого сенсу давати більше посилань, поки що підійдуть ці три.

Крок 2. Наповнення і додавання в блогун. Після того як ви створили кілька блогів, необхідно їх злегка наповнити, думаю що мінімум статей 5 треба закинути, а краще трохи більше. Ну і бажано отримати на них хоча б ТИЦ 10. Така специфіка, що чим більше у вас ТІЦ, читайте і яндекс-рейтинг, тим прихильніше до вас ставляться рекламодавці. Але навіть при нульових показників вже можна сміливо брати по 10-50 центів за посилання, все залежить від того який у вас буде блог. У будь-якому випадку показники впливають на заробіток з блогу, так що ними нехтувати не варто. Наступний крок — Зареєструватися на Блогуні!

Щоб додати блог в блогун, потрібно в одній із статей встановити лічильник, який вам запропонують на сервісі, після чого через добу блозі буде активовано і ви зможете шукати заявки.

Крок 3. Нарощування показників. На мій погляд не варто нехтувати цим пунктом, так як чим вище ваші показники PR і ТИЦ, тим легше знаходити замовлення, так і відмов поменше, а відповідно і заробіток з блогу буде вище. Про те, як підняти ТИЦ я вже писав, так що повторюватися не буду.

Ну і ще кілька порад, щоб заробіток з блогу зростав

— не чекайте коли вам надійде пропозиція, шукайте самі.

— подавайте заявки, за розумними цінами виходячи з показників ваших блогів.

— не виставляйте в налаштуваннях блогу високі мінімальні ціни за постові, рекламодавець не зможе вам запропонувати меншу ціну, ніж вказана в налаштуваннях.

— не ставте занадто багато рекламних посилань в одному пості. Я, наприклад, як рекламодавець відразу відправляю в бан блоги якщо бачу по 10 і більше рекламних посилань.

Чим привабливий Блогун?

— він дає додатковий заробіток для блогера! Якщо ви ведете свій блог, то пишете статті в будь-якому випадку. Так чому б не отримувати за кожну статтю, яку ви напишете додатковий заробіток?

Схожі записи

  • Про заробіток на сателітах
  • Заробіток для вебмайстра
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Як заробити на своєму сайті
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Скільки можна заробити на сайті