Ох і програмка потрапила в мої руки, нутром відчуваю і бачу, що маса можливостей, але також і розумію, що до неї б ще досвід в програмуванні не завадив би. Чого-чого, а якраз цього не вистачає. Не думаю, що Вам цікаво, як Human Emulator потрапив у мої руки, трапляються всякі сюрпризи час від часу. До речі на рахунок сюрпризів, купив я був за кілька тижнів тому один плагін Boom Social(одну ліцензію) Вадима Курило, у якого маленько навчався на курсах з адсенс. Так от уявляєте, не захотів працювати на паршивец upgoing.ru, ну ні в яку. У підсумку пробували цю проблему вирішити, але щось не пішло. Ну Вадим мені для тестів збільшив кількість ліцензій з 1 копії до 10, щоб можна було перевірити працездатність плагіна і знайти причину і тепер у мене плагін стоїть на всіх блогах, а на upgoing раніше, не хоче працювати ? Проблему то звичайно знайду, але все одно приємно отримати 10 активацій замість однієї.

Якщо б так підфартило з Human Emulator, то можна було б стати багатим буратіно, адже програма не з дешевих. Але ні, все працює як годинник, правда мені від цього не легше, спробуй розберися, якщо раніше ні з чим подібним справи не мав.

І що ж може Human Emulator?

Виходячи з назви, вже можна зрозуміти, що програма покликана автоматизувати деякі робочі процеси в мережі. Зараз перебираю купу готових скриптів, але все одно поки не знайду того, що хочу. Для того, щоб було деяке уявлення просто перерахую деякі готові скрипти:
— реєстрація поштових акаунтів mail.ru;
— розмножувач Gmail (дозволяє розмножити один поштову скриньку, що дасть можливість зареєструватися на одну поштову скриньку кілька тисяч разів в залежності від довжини імені стартового аккаунта gmail. );
— складальник email-адрес; (збере в google базу поштових скриньок, для чого можете не питати ? ;
— скрипт отримання SEO-даних по сайту (тиц, PR всіх проіндексованих сторінок і т. д);
— скрипт наповнення WordPress-а контентом (бере статті з заданих ресурсів, перекладає їх за допомогою Google перекладача і публікує в WordPress блозі);
— скрипт складальник трастових сайтів (складальник бази сайтів, на яких можна залишити активне посилання);
І купа всяких інших ? При бажанні можете глянути на цій сторінці, а також дещо народишко викладає на гілці маултока.

З’явилося бажання нарити скриптик, який би автоматом заходив на поштову скриньку і підтверджував підписку в листі. А що, прикольно так можна зробити — запустив скриптик — отримав 1000 емейлів, запустив ще один скриптик — оформив 1000 емейл-підписок на якийсь блог. Тільки боюся що стануть рости блоги тисячники і десятитисячники як гриби після дощу. У мене і так немає великої довіри до лічильника feedburner, а тут вона взагалі видно пропаде.

Хоча навіщо нам ця пил в очі, адже можливостей використання програми більш ніж достатньо, головне це наявність потрібних скриптів, тут можна і аналізувати конкурентів і парсити певну інформацію. Спарсил потрібний розділ ЯК і радій життю — піднімай свою ТИЦку. Нишпорячи по мережі, в пошуках більшої інформації, нарвався на ролик старого Глобатора про Human Emulator, до речі гарне відео, так що якщо з’явилося бажання побачити роботу в дії, дивимося.

Там же на Youtube вже викладено чимало навчальних роликів, поглядаю потиху, так набираюся розуму розуму. Сподіваюся, що ця прога дозволить мені робити, так це економити час, якого вічно не вистачає. Втім, адже саме для цього вона і створювалася ?

Так, найголовніше, якщо ви вже юзаете цю програму, то поділіться корисними скриптиками, буду вдячний.

Схожі записи

  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Програма Rapid Typing Tutor. Халявне методу навчання сліпий друку
  • Програма для розкрутки сайтів — яку вибрати?
  • Як скачати відео з YouTube
  • Полегшуємо життя в Sape плагіном Вебмастер SAPE