Заробіток на кліках — напевно один з перших заробітків в мережі, який намагається освоїти більшість бажаючих заробити в мережі» Але от питання — наскільки це реально? А якщо реально, то для кого? Я вже давно хотів написати цю статтю, та все якось руки особливо не доходили, все придивлявся за тими кликовыми спонсорами, над якими ставив експеримент. Якщо всі думки, які зараз рояться в моїй голівоньці впихнути в одну статтю, то вона мабуть буде ну дуже довга, а тому вирішено статтю про кликовом лохотроні розбити на кілька частин — кілька оглядових і підсумкова.

Давайте для початку подивимося, що змінилося з часу написання статті «Заробити на кліках стає все реальнішою» в якій я була на початку, сильно здивувався деякого прогресу, який спостерігався на кликовом фронті. У статті робився огляд всього 4-х клікових спонсорів, пройшло трохи менше місяця подивимося що змінилося у них.

07bux.info — непогані були умови:мінімалка 1 долар, 1 цент за клік, 12-13 кліків за раз. А що стало? Навіть і не знаю, тому як цей кликовый спонсор по ходу, просто зник — принаймні я за цією адресою нікуди не потрапляю. Як йдеться облом №1.

onebux.info — що було:мінімалка 1,5 долара, 1 цент за клік, більше 10 переглядів. А тепер подивимося, що змінилося — так власне дрібниці, якщо не вважати що мінімалку підняли до 5 баксів — а то ж 1.5 можна було набрати досить швидко…

777bux.com — на жаль зник, тепер на цьому домені зовсім інший сайт, а як добре все починалося: мінімалка 1,7 $, 1 цент за клік, близько 15 переглядів.

buxforever.info — у цього взагалі умови були хороші: мінімалка 2$, 3 центи за клік, близько 10 переглядів. Потім мінімалку підняли до 3, а потім до 9 доларів, а зараз на жаль цей сайт не грузиться — напевно пропав бідолаха. Дивна взагалі річ виходить — ну не живуть кликовые спонсори довго. Тому встигнути щось урвати з них, крім власників, можуть на жаль далеко не багато.

Ось такий експеримент. Не буду робити твердження що всі кликовые спонсори зникають, деякі живуть дуже довго, але статистика — річ вперта про те що помітив я ще раз прочитати вище.

Так що хлопці не будеть ласі на помітні оголошення типу «заробіток на кліках«, «швидкий заробіток на кліках» «швидкий заробіток в мережі» «заробити легко» і т. д адже ще потрібно встигнути набрати мінімалку, раніше ніж настане час «Х» і сайт спонсора піде в небуття.

Раджу прочитати продовження статті — » Заробіток кліками — і не намагайтеся навіть!»

Всім удачі і спасибі що завітали до мене на блог!

Схожі записи

  • Заробіток на кліках
  • Wmmail.ru. Заробляємо і раскручиваемся з wmmail.ru
  • Заробіток кліками — і не намагайтеся навіть!