В одній з минулих статей на upgoing.ru вже писалося про один експеримент з прогоном за профілями трастових сайтів, який був зробив у липні. В той момент я був дуже задоволений результатами за прогоняемым сайтів. На цей блог Яндекс навіть відважив відразу +50 тіц, тільки потім тридцятку забрав, але я на нього не ображаюся, адже прогін замислювався не заради тіц, а в першу чергу для розведення посилальної маси. Ну не дає мені «пінгвін» життя, от і намагаємося робити всякі прививочки.

Минулого разу я замовляв прогін у NonSys c маултока (посилання на гілку, якщо що ), так що вирішив велосипед не винаходити, а замовити прогін у нього ж, заодно і подивитися, що за три місяці змінилося в плані індексації профілів, якості роботи і т. д.

Само собою на цей раз прогін обійшовся мені ще дешевше, ну типу я тепер постійний клієнт ? , на що заперечувати звичайно ж не став. Прогін був зроблений досить спритно, звіт зі всіма профілями впав на мило через кілька днів після замовлення. Профілів я вам звичайно не дам, ну хіба що для прикладу в мене повилазило у нульового сайту за бекам:


Власне, як ще можуть виглядати беки нульового сайту ? Беків зараз в районі 70, але думаю що їх вилізе ще більше, треба б закинути все аддурилку, хотілося просто глянути який буде результат без моїх зайвих рухів. В цілому все профілю заповнені добре, приклади вже давав у минулій статті.

Ну і кілька мыслишек з приводу профілів. Якщо ви належите до числа тих, хто не знає як зареєструвати домен, а слово «хостинг» викликає у вас дивні асоціації, то утримайтеся від прочитання подальших вигадок ? Гаразд, жарти в сторону.

Працюють ще профілю? Тут все залежить від того, що ви вкладаєте в це питання. Якщо все, для чого вам потрібен прогін за профілями це тіц, то ефект звичайно вже не той, що був рік тому. Хоча один мій знайомий, пару тижнів ганяв свій сайт ручками по всяким профілів (сайти ЯК) і в останній апп примудрився отримати тиц 20.

Справа в тому, що ефект від прогону залежить насамперед від того, наскільки якісно він зроблений. Якщо профілю заповнені добре, багато унікального тексту, то такі посилання тримаються в індексі досить довго. А от якщо все що вас вистачило це кілька одноманітних пропозицій, то чому дивуватися якщо потихеньку профілю починають випадати з індексу.

Якщо не лінуватися і вжити додаткових заходів щодо швидкої індексації профілів, то ефект буде ще відчутнішим. Ну а якщо з якоїсь блогової платформи ще й проставити посилання на них, то Яндекс буде просто в захваті.

Як я вже писав, мені прогін цікавий насамперед тим, що хочу розбавити посилальну масу безанкорными посиланнями, та й взагалі якось урізноманітнити її, дивись може пінгвін від мене і відстане, противна птах.

Якщо Ви належите до числа тих «ледачих» блогерів, які люблять перекладати частину роботи на інших, то виберіть хорошого виконавця, нехай це обійдеться трохи дорожче ніж у школоты, але воно того варто. Ну і ще, частенько спостерігаю на форумі як прогонщики влаштовують час від часу знижки, так що якщо вам не особливо горить з прогоном, то іноді можна і почекати пару тижнів, щоб щось заощадити. Як приклад, той же Дмитро (NonSys) зараз до кінця жовтня знизив вартість максимального прогону на 100 рубликів. Начебто і невелика сума, але там сто рублів, там сто рублів, так дивись і собі на платне додавання в ЯК накопичте ?

Якщо будуть якісь рухи з тиц від експерименту, то ще відпишуся.

Схожі записи

  • Експеримент з прогоном за профілями трастових сайтів. Працює?
  • Get-Click проти Ladycash, хто кого?
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки Fx-trend за червень -6%.
  • Інвестування в Fx-trend, березень -13,5% (мінус 168$)
  • Початок експерименту щодо інвестування в ПАММ-рахунки. Звіт за період з 5 по 18 березня.
  • Продовжуємо экспериментик з Статейноепродвижение.РФ