Отже, продовжимо наш покрокове керівництво по створенню сайту , бо перш ніж заробляти на сайті потрібно його створити :-). Ви ще не хочете заводити свій блог — тоді ще раз перечитайте статтю «3 причини щоб завести блог».

Перш ніж купити домен, а згодом прив’язати його до певного хостингу, нам буде потрібно завести електронний гаманець webmoney. Чому? Та тому що через вебмані, досить швидко і зручно проводити всі платежі в інтернеті. Ну і звичайно, набагато приємніше ці платежі отримувати на свій гаманець.

Як завести гаманець webmoney?

Перш ніж ми зробимо це крок за кроком, скажу, що завести гаманець вебмані насправді дуже і дуже просто, хоча і на це потрібно трохи часу.

Крок 1. Заходимо на сайт WEbMoney, праворуч ви побачите ось такий баннерчик — безкоштовна реєстрація. Сміливо тиснемо на нього і переходимо до наступного кроку.

Крок 2. Вибираємо кіпер. Кіпер — це програма за допомогою якої ви будете здійснювати платежі в інтернеті.

Вам буде запропоновано вибрати WebMoney Keeper чотирьох видів:

Ви можете прочитати докладний опис кожного з цих кіперів, їх перевагах і вимогах. Ну на комп’ютер ви поставите Classic, так що відразу вибираємо цей кіпер та переходимо до наступного кроку.

Крок 3. Введення реєстраційних даних. Ну тут я думаю все зрозуміло. Введіть необхідну інформацію від псевдоніма до эмейла і телефону, також введіть доволнительный електронну скриньку.

Крок 4. Підтвердження реєстрації. Через пару хвилин до вам на електронну скриньку, вказану при реєстрації прийде реєстраційний код, який вам потрібно буде ввести. Ну а потім можна буде підтвердити введений при реєстрації номер телефону. Якщо раптом ви втратите пароль до аккаунту на webmoney, це значно полегшить процедуру відновлення.

Крок 5. Викачуємо і встановлюємо на комп’ютер WM Keeper Classic, в наявності є російська і англійська версія. Ну а далі все просто — запускаємо кіпер, вказавши свій WMID, пароль та код підтвердження (він буде вислано на емейл)

Після цього нам залишиться лише створити гаманці. Для цього, в програмі зайдіть в меню «Гаманці» і виберіть «Створити». Із запропонованого списку виберіть ті, які будете використовувати.

Ну і надійно потім збережіть файли ключів.

Ось мабуть і все. Тепер у вас є рахунок в системі WebMoney і ми можемо приступати до покупки домену для свого блогу. Ну звичайно попередньо потрібно трохи заробити вебмані. Про те як це зробити ви можете прочитати на блозі.

P.s. Для тих хто вже багато заробляє, можна купити квартиру — адже нерухомість завжди в ціні. Можна купити у своєму місті, а можна і доглянути квартири за кордоном, тут господар — пан.

Схожі записи

  • Приємна несподіванка — заблокували Webmoney.
  • WebMoney сказав чекай!