Якщо ви вже перебуваєте в блогосфері, хоч якийсь час, то напевно знайомі з сервісом, що дозволяє робити прогін по соціальних закладках — Bposter.ru. Хоча правильніше було б сказати дозволяв, тому що не так давно, це сервіс здох, як мені здається. Пам’ятається у мене був на ньому Vip аккаунт, за який було викладено 20 вічнозелених, хоча Bposter мною в останні місяці практично не використовувався, не до закладок було ?

А тепер багато захоплено зраділи, бо з’явився новий сервіс по прогону, не дуже то відрізняється за назвою — Gposter.ru . Можете сказати, що я не правий, але мені здається що це один і той же сервіс, і мигцем глянувши на Gposter прийшов до висновку, що працювали над ним одні рученята. Bposter судилося, і треба було вмерти, бо майже всі гроші він вже зняв, я маю на увазі за Vip акаунти. Приплив свіжих бажаючих був зовсім невеликий, а значить результат міг бути тільки один. І звичайно, Ви здогадалися який ? . Так, так, мої дорогі, сервіс потрібно було покласти на вівтар, щоб фенікс відродився з попелу. Король помер, хай живе король!

І тепер все повертається на круги своя. Всі ті, хто вже спробував принади Vip аккаунта на колишньому сервісі, навряд чи захочуть задовольнятися простим аком на новому. Та й ціна за Vip на Gposter, до болю знайома — 600 рубликів, або практично тіж 20$ що і минулого разу. Тільки от де гарантія що через півроку-рік Gposter не повторить шлях Bposter і не переродиться в який-небудь Sposter. Спочатку Bposter працював дуже добре, а зараз кількість закладок зменшується, а ероров росте, на жаль… Постараюсь на днях придивитися до цього сервісу, протестую і напишу що реально нового з’явилося. Так щодо придивитися, як вам ноутбук eee pc, я не сильно в ноутах волочу, то на один гляну, то на інший. Пора вже обзоводится пересувним штабом блогера…

У кого стояла на ссылочкна Bposter.ru — видаляємо, адже самі розумієте, як пошуковики відносяться до битим посиланням.
Шкода що прогін по социальнам закладок вже не дає того зростання ТІЦ, як раніше, але
Ну а тим, хто зацікавлений у використанні нового сервісу — ласкаво просимо на Gposter!

Схожі записи

  • Сеошники вибирають MegaIndex, а ти?
  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru