Буквально після аппа ТІЦ, гугл теж мене трохи порадував і дав на цей блог 3, жадібний однак мені хотілося 4-ку, ну да ладно, спасибі за те, що є. Буду розраховувати, що на наступному аппе отримаю свою четвірку.

Ну а сьогодні вирішив викласти обіцяний приклад із серії лохотрону з SMS, який не так давно мені попався на очі.

Так от жила була одна бабуся-пенсионерака живе в одному з уральських міст (імені не повідомляю, знову таки на її прохання) і все було б добре, якби не одна телевікторина де обіцяли 15000 зростав. рублів за відгадку слова, яке було зашифровано. Питання були досить прості і пенсіонерка вирішила попыть щастя і почала дзвонити (можна звичайно і смс, але довго ). У перший раз вона виявилася четвертою і порадили дзвонити ще. Ай яка дрібниця, майже адже перша вгадала. Потім вже пенсіонерка дізналася, що одна хвилина дзвінка коштували 71 рубль.

Під час цих дзвінків я думала, що мене відключать, якщо я раптом піду в мінус. Адже на рахунку було всього 56 рублів

Але як виявилося на практиці, все пішло не за запланованим сценарієм. Вона продовжувала знову і знову дзвонити по мобільному, а він і не думав відключатися. А її знову і знову просили передзвонювати, повідомляючи те що вона п’ята, третя… В цілому жінка зателефонувала понад 40 разів, а після її мало не вхопив інфаркт, коли вона побачила що баланс становить — мінус 2500 рублів. Правда мікроінфаркт все таки трапився трохи пізніше. Адже ненег то на погашення боргу не було, а оператор продовжувати посилати тривожні листи, що у разі відмови платити її чекає суд і т. д.

у Вас можуть виникнути складнощі при підключенні у інших операторів зв’язку, одержанням кредитів в банках, виїздом за кордон тощо. Цим листом настійно вимагаємо погасити борг, не чекаючи негативних наслідків», — йдеться в листі стільникового оператора.

При пенсії в трохи більше 4000 рублів, погодьтеся удар вийшов ще той. Ось такий ось вам реальний приклад з життя. Так що не попадайтеся на всякі там розлучення і лохотрони. Ну а я думаю періодично буду додавати матеріал способах лохотронів, на свій блог. Так що оформляйте передплату і завжди будете отримувати свіжі статті в числі перших.

Щоб вас не «кинули» при якихось замовленнях в мережі (дизайн, копірайт, верстка і т. д.) ніколи не проплачуйте всю суму замовлення відразу. Та й краще мати справу з нормальними конторами. Ось тут, наприклад, добре роблять переклад документації, та й не тільки документації. Завжди дотримуйтеся простого правила: «Перш добре подумай, а потім зроби замовлення». Буває з точністю до навпаки — роблю замовлення, а потім місяць бігають за виконавцем. У мене так один раз було, коли я замовив прогін по базах трастових сайтів — майже місяць і робили, а все чому — проплатив відразу і стимул у хлопців відразу зменшився ?

Схожі записи

  • Сайти знайомств. Не перевелися ще стурбовані лохи.
  • Як спритні вебмастера опускають Google на гроші.
  • Білінги бувають різні
  • Лохотрон з перехопленням розмов стільникових
  • Заробіток кліками — і не намагайтеся навіть!