Не встиг я ще написати, що оголошую акцію: «Безкоштовний гостьовій до 1 жовтня», ну хіба що згадав в твіттері, як число бажаючих росте не по днях, а по годинах. Сьогодні у нас стаття Віталія Смотрина про сателіти. Ну скажіть хто не має в своєму розпорядженні кілька сателітів? Особисто у мене є парочка, основна мета яких — просування основних ресурсів, ну а сапа, самі розумієте — супутній дохід.

Про заробіток на сателітах

Сателіти являють собою невеликі сайти, які призначені для розкрутки одного головного сайту. Природно, за тематикою він схожі з основним сайтом, а деякі розділи і зовсім дублюються. Таким чином, виходить, що кожен сателіт є цілком повноцінним сайтом, просто невеликого розміру. Як правило, безліч сателітів одного сайту утворюють мережу за рахунок перелінковки між собою. Тим не менш, контент на кожному з сателітів повинен бути унікальним, інакше вони не зможуть виконати ту задачу, для якої створюються.

Якщо сателіти робити невміло і ставитися до цього процесу байдуже, велика ймовірність отримати бан від пошукових систем, і тоді вся робота виявиться марною. Кожен сателіт повинен містити такий обсяг інформації, який достатній для користувачів, проте він не повинен давати відповіді на всі питання, як головний сайт.

Але є ще одна мета у сателітів, крім просування основного сайту — заробіток в інтернеті на рекламі. Це може бути контекстна реклама, продаж посилань або банерних місць. Ну а що, потрібно прагнути з усього мати користь, і сателіти для цього чудово підходять. Давайте розглянемо детально, як можна заробити на сателітах.

Для початку ці сателіти необхідно створити. Якщо замовляти виготовлення міні-сайтів у фрілансерів, то вартість буде приблизно 30-50 доларів за кожен. Виходить, що середня мережа сателітів коштує близько 400-500 доларів. Для когось це може бути невигідно, і є сенс самостійно розробити подібну мережу, благо зробити блог самому зовсім не складно, але ви повинні знати, що часу на це йде дуже багато. Що ж до контенту, то його можна купити за недорого, відмінної якості в нашому ділі зовсім не потрібно. Хоча, звичайно, намагайтеся будь-яку роботу виконувати якісно. Крім того, необхідно придбати доменні імена і місце на хостингу. Домени купуйте виключно в зоні ua — це найперспективніший варіант.

Після введення сателітів в дію потрібно буде наростити зворотні посилання. Для цього цілком підходить прогін по каталогах, але бажано все-таки ставити посилання на якісних ресурсах схожої тематики. Вважається, що на мережу сателітів повинно бути не менш 500 посилань. Після цього можна йти на біржу з метою продавати посилання зі своїх сателітів. Однак не поспішайте, через кілька місяців показники ТІЦ і PR сателітів виростуть і продавати посилання можна буде набагато дорожче. Природно, не можна кидати роботу над сателітами, пошукові системи дуже люблять оновлення контенту на сайтах. Крім того, збільшуючи кількість сторінок на сателітах, ви створюєте нові місця під рекламу. У підсумку, на мережі сателітів можна заробляти кілька сотень доларів на місяць, а при хороших показниках дохід становить вже тисячі доларів.

P. S. Хороша стаття, від себе додам лише кілька моментів про які вже не раз було сказано на блозі. Профі заробляють на сітках саттеллитов (50-100 і більше штук) і по 200-300 доларів в день. Але це профі, так що приготуйтеся задовольнятися сумою в 100 разів менше. Ну а по мірі того, як ваш рівень буде підростати, то й буде зростати заробіток в інтернеті від сателітів. Мені деколи трапляються такі шедеври, серед сателітів, що просто дивуєшся майстерності тих, хто їх створив. Ну а про те, як продавати посилання в сапі я вже писав, повторюватися не буду. Коли маєш справу з заробітком на сателітах, то доводиться вибирати або великий дохід, при відповідному ризик отримати бан, або дохід поменше, але і ризик знижений в рази. Кожен вибирає свій шлях.

Схожі записи

  • Заробіток на блозі — Blogun
  • Заробіток для вебмайстра
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Як заробити на своєму сайті
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Скільки можна заробити на сайті