Як не крути, а яндекс останнім часом не перестає дивувати, то підкине черговий АГС, то ще якийсь фільтр введе в дію, то поміняє алгоритм… Одним словом, нудьгувати не доводиться. Та й зараз, після того, як працівники пошуковика виклали інформацію про те, що яндекс перестав враховувати посилання укладені в атрибут rel=»nofollow», форуми починають гудіти.

А тепер давайте подумаємо, чим це пахне? А пахне, скажу вам не дуже добре, по крайній мірі для тих, хто прокачує свої бложики і ГС, за рахунок коментарів, бо тепер база коментування настільки зменшиться, що підняти пузо за рахунок коментування стане дуже важко. Що поробиш, зростає яшка і тягнеться за гуглом, ну і вирішив теж не враховувати посилання «nofollow».

Що ж буде?

1. Масове падіння ТІЦ. З великою часткою ймовірності можна припустити, що вже починаючи з наступного апа полетить ТІЦ у дуже багатьох сайтів. У першу чергу це торкнеться відвертих ГС і всіх тих сайтів, надувають свій ТІЦ за рахунок агресивного спам-прогону коментарів. Ті, хто купував вічні посилання на блогуні або gogetlinks можуть спати більш-менш спокійно.

2. Зростання цін на біржах посилань. Думаю, що в першу чергу істотно зростуть ціни на посилання з ТИЦ в сапі, тому що число таких майданчиків значно скоротитися. Але також, цілком можна розраховувати на загальне зростання цін у цій системі, за рахунок того, що збільшиться кількість бажаючих прокачувати ТІЦ за рахунок закупівлі посилань. Вже зараз, коли дозволяє час, я все більше став аналізувати багато сайтів на предмет знаходження найбільш дешевого ТІЦ, за рахунок сапи. Шукаємо, так сказати, хороший фільтр для масової купівлі посилань. Що стосується вічних посилань, то тут теж без маленького росту справа не обійдеться. Коротше, в рунеті очікується інфляція ?

3. Dofollow блогах доведеться туго! Ясна річ, що і зараз такі блоги не обділені увагою бажаючих прокачатися за рахунок коментарів, ну а після такого подаруночка від яндекса, кількість спам-коментарів на dofollow блогах може зрости в рази. Як це відіб’ється на числі таких блогів, можна тільки здогадуватися, адже вебмастера, ну просто обожнюють розгрібати сотні коментарів, що падають щодня ? Вже зараз починаю спостерігати, як багато власників dofollow блогів істотно посилюють правила коментування.

Щось ніяк не можу себе напружити на англійську, все частіше приходжу до думки, що потрібен репетитор з англійської, щоб давав мені завдання і пендали, для кращого засвоєння матеріалу. Дивно як зростає апетит до гарних покупок, ну прямо не по днях, а по годинах. Не пройшло і пару неделек як придбав собі відеокамеру, так вже поклав око на canon 450d , ну вже дуже хочеться отримати собі такий цифровичок, та ще і дзеркальна.

P. S. Приношу вибачення тим, хто не зміг зайти вчора на блозі. Вийшов ляп з-за того, що не пройшов платіж на збільшення трафіку на хостингу, а я не проконтролював. Схаменувся тільки ввечері. Якщо у цьому місяці трафік по блогах буде рости такими темпами точно доведеться переїжджати на VDS.

Схожі записи

  • Трафік з Яндекса в 280 разів більше Гугла.
  • Яндекс вище розуміння.
  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Калінінград підкрався непомітно. Спасибі тобі Яндекс 🙁