Яндекс, яндекс, видно перехвалил я тебе, ну навіщо ж так, а? Коротше одним прекрасним сонячним вранці в суботу 16-го, сідаю за комп і мигцем пробігаю по своїх сайтах. Погляд падає на сайт медичної тематики і я впадаю в прострацію. Ну треба ж цілих 400 відвідувань за добу, замість звичайних 1200. Тоді не надав цьому великого значення, тому що хостер як раз робив оновлення нових IP-адрес, ну і подумалося, мало що там могло статися зі статистикою. Через кілька днів зайшов ще раз і зрозумів, що проблема не в хостингу, походу Яндекс щось викотив і відразу подумалось, а може Калінінград?

Як вам така картинка падіння відвідуваності?


Спочатку персоналізація підказок, ну а тепер повноцінний алгоритм дозволяє персоналізувати видачу. Хоча, дивно все це, адже персональний пошук яндекс викотив 12 грудня 2012-го, а падіння відвідуваності почалося з видачі яка була 16 лютого. На всякий пожежний вирішив пригальмувати продаж посилань через GGL, а то аж надто багато заявок стало приходити саме на цей проект, в результаті чого кількість вихідних посилань стала неухильно зростати. Хто знає, може тут щось інше.

У будь-якому випадку потрібно цей Калінінград вивчити трохи краще, хоча і так зрозуміло, що фактори рулять і потрібно працювати над покращенням контенту і так далі.

Вб’є чи Калінінград SEO? А чому б вам не дізнатися це від одного з фахівців Яндекса у цьому відео:

По іншим своїм сайтам падіння відвідуваності не помітив, подекуди навпаки прибавочка, так що питання, питання залишаються. Але судячи з деяких статей які читав на серч, Оптимізм.ру і деяких інших зрозумів, що в сео-компаніях відбувається зміщення послуг на трафік, а не на місце у видачі. Ускладнив яндекс і без того нелегке життя сеошників, але що поробиш адже вони відбирають шматочок пирога від пошукових систем, зрозуміло, їм це не подобається, от і з’являються всякі Пінгвіни і Калининграды. Та мало що там ще чекає на нас попереду.
Прорвемося!

Схожі записи

  • Смішні підказки Яндекса — що ви там у себе курите?
  • Яндекс дістався до тізерів. Хто під наступним ударом, Адсенс?
  • Як повернути сайт в індекс Яндекса?
  • Яндекс взявся за переоптімізірованниє тексти
  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди
  • Яндекс розкриває таємниці SEO
  • Фільтр Яндекса «Непот»