Ні, ні, та періодично запитують, про те, скільки коштує створення сайту. У цьому випадку багатьом знайомим раджу насамперед зробити сайт самому на будь безкоштовній платформі, наприклад wordpress, отримати трохи навичок, а вже потім лізти в «круті дизайни» і движки.
Втім, давайте уявимо, що ви самостійно зайнялися процесом пошуку фахівців, які будуть виконувати певну частину робіт, іншими словами: дизайнер, верстальник (іноді веб-дизайнер виконує верстку) і самий важливий фахівець це, безумовно, програміст. При цьому, Ваша робота не обмежиться пошуком, а доповниться завданням координування робіт всіх учасників процесу (що треба відзначити досить не просте завдання).

Де знайти? Якщо у вас немає «правильних» знайомих, то краще всього піти і зареєструватися на фріланс-біржах, найбільш популярні з них: Weblancer або Free-lance. На цих ресурсах, є можливість опублікувати своє оголошення по пошуку веб-фахівців різних напрямів сайтобудування, крім того, в такому випадку з’явиться досить великий вибір.

Як правильно вибрати фахівця? Безумовно, найважливіше, це досвід і наявність портфоліо — чим вище якість робіт, тим більше ймовірність успішного співробітництва. Уявімо, Ви розмістили замовлення на розробку дизайну ведующего інтернет-ресурсу, по суті, створення макета, якщо виражатися більш професійно. Не мине й доби, як Ви отримаєте приблизно 5-10 заявок від розробників, різного рівня професіоналізму, серед них можуть бути як одинаки, так і групи фахівців (фріланс-компанії). Різниця між компаніями і одинаками, в ціні (у компаній приблизно 10000 рублів, у одинаків розцінки від 1000 до 3000). Однак слід зазначити, що при виборі повинні враховуватися ризики, оскільки Ви повинні бути впевнені в результаті і надійності фахівця. Уявімо, що Ви визначилися з виконавцем і визначили суму за замовлення до 5000 рублів (візьмемо середню).

На розробку дизайну, як правило, піде 2-3 дні, після цього розробник надає кілька (це дуже важливо, оскільки мистецтво — річ суб’єктивна) варіантів дизайну сайту, з цих варіантів і вибираєте підходящий.
На цьому етапі необхідно зайнятися пошуками верстальника (якщо веб-дизайнер і верстальник не одне і те ж особа), який сверстает шаблон у форматі HTML з PSD файл фотошопу). Головні вимоги до верстання це, синтаксично правильний і не громіздкий HTML-код, CSS повинні бути винесені в окремий файл, сторінка повинна абсолютно коректно відображатися в різних браузерах, таких як: Opera, Internet Explorer, Firefox. Вартість верстки варіюється в межах від 500 до 2 тисяч рублів. Суми понад 2000 рублів недоцільні, навіть з урахуванням складності проекту!

Наступний етап-це вибір програміста або спеціаліста по роботі з CMS, в його завдання входить створення безпосередньо самого сайту, до приведення його в робочий стан. В залежності від складності робіт і від того, яка система управління контентом буде використана і призначається ціна, для невеликих і середніх проектів із застосуванням CMS до 2000 рублів, а без використання системи управління в кілька разів дорожче. На цьому, можна сказати заключному етапі, величезну роль відіграє кваліфікація працівника, оскільки саме від нього залежить функціональність і стабільність роботи сайту в цілому, так і його окремих модулів.
Замовнику необхідно переконатися в працездатності інтернет-ресурсу і обумовити умови, при яких буде проводиться можлива доробка (на етапі тестування не можливо повністю перевірити коректність роботи замовленого проект, яким би ретельно тестування не було).
До витрат на створення сайту можна віднести і вартість домену та хостингу і навіть полетів комп’ютер ? , але це вже як говориться справа хазяйська і ціни змінюються в широкому діапазоні, вартість же самого сайту обійдеться приблизно в 8-15 тисяч рублів, при цьому сума розраховувалася для середнього та не вимогливого (у функціональному і ресурсоємному відношенні) інтернет проекту.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Інтернет-сайти: шаблон або ексклюзивне виконання
  • Дизайн сайту – обличчя вашої компанії в інтернеті.
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?