Колись мудрий Соломон сказав: «Всьому свій час, і час усякій речі під сонцем». Спочатку ти стурбований тільки зростанням відвідуваності своїх блогів, а потім починаєш розуміти, що сам по собі трафік нічого не значить, ну хіба що можна похвалитися перед іншими що в тебе круті циферки на лічильнику. Справжнє мистецтво полягає в тому, щоб вичавити з трафіку максимум прибутку. Є у мене один медичний сайтик, який вийшов на посещалку в 1.5 до і мені здавалося, що отримуються від адсенс 50$ це здорово, тизери себе не виправдали, а інших ідей щодо монетизації не було, ну хіба що з постових можна було отримувати копієчку. Але після знайомства з ледикеш, був засвоєний один важливий урок:


Як тільки була підібрана більш менш підходить під трафік партнерка, дохід «чомусь» відразу зріс у кілька разів, причому без зайвих клопотів. Саме гарна партнерка лежить в основі конвертації будь-якого трафіку, в тому числі й такого специфічного як студентський.
Від сесії до сесії живуть студенти весело! Багато хто зі мною погодяться, а заодно поплакати по веселому часу. Студентське життя затьмарюється, коли приходить пора курсових, заліків, іспитів. І добре, якщо у тебе не було проблем з навчанням, а якщо замість того щоб сидіти над книгами, ти віддавався утіх життя ? Буває і таке, та що тут говорити «буває» надто м’яко сказано, таке було, є і буде. А якщо завести мову про заочників, то це взагалі золоте дно. Що потрібно зробити курсову? Немає проблем — тільки встигай відкривати гаманець, а рішення знайдеться. Ще з десяток років тому, швиденько починали шукати того, хто може допомогти написати курсову, домовлялися, чекали обумовлений термін.

Ну що за середньовіччя. Адже зараз вік інтернету і високих технологій, навіщо шукати когось через чиїхось знайомих, якщо достатньо відкрити браузер і набрати потрібну фразу «скачати курсову роботу з економіки» ну або щось інше. До речі, майже 2.5 до запитів. Але це більшою мірою запит халявщиків, які занадто пізно розуміють що реферати, курсові і т. д, що лежать в загальному доступі не зовсім годяться. А викладач, просто пробиває абзац другий в антиплагиате і зробивши круглі очі каже:» е-е-Е, Ви мене за ідіота вважаєте? Писати потрібно самостійно, а не скачувати готове!» Тому таким от горе студентам потрібно відразу пояснити, що нічого зв’язуватися з тим, що доступно всім, а все що потрібно це просто замовити ту ж курсову, або придбати готову, яка пройде перевірку препода на унікальність.

Ну а далі все просто — ллємо трафік на правильну партнерку і отримуємо свій відсоток від кожної проданої або замовленої роботи. Дохід може бути дуже і дуже пристойним, адже ціна робіт теж не слабенька. Стоп, давайте почнемо з правильною партнерки.
R-Money.ru — на даний момент це єдина відома мені партнерка, яка забезпечує хорошу конвертацію студентського трафіку. Правильніше буде сказати — саме під цей трафік партнерка і призначена, що і пояснює високий конверт. Ваш заробіток буде залежати лише від розміру та якості залученого трафіку, але про це трохи пізніше. Кілька слів про саму партнерочку. Не хочу все докладно викладати, про функціонал, велика кількість всяких промо-матеріалів (ціла купа), кейвордів, плагінів для wp,dle,joomla,drupal і т. д., адже той, хто вміє читати між рядків, швиденько зробить висновки і ознайомиться з системою самостійно, тим більше що нічого складного я не знайшов. Тепер увага:

За кожного клієнта, який прийшов по вашому партнерському посиланню і купив у нас роботу, ви отримуєте 30% від її вартості. Дохід вебмастера за продаж однієї роботи в залежності від її виду – від 100R до 3000R (дипломна — 3000R, звіт по практиці — 1000R, курсова — 900R, інші роботи — 700R, квитки до іспитів та іспит — 600R, контрольна — 500R, реферат — 400R, креслення — 100R).

Розмір вашого заробітку цілком і повністю залежить від вашого бажання працювати та вміння отримувати хороший трафік. І хоча на топових вебмайстрів орієнтуватися не варто, скажу що їх заробітки перевищують суму в 200к рубликів. Зі спілкування з тими, хто давно співпрацює з даної парнеркой засвоїв, що середня планка становить близько 30к рублів, хоча думаю що навіть п’ята частина від цієї суми нікому не завадить ?
Ось вам один скріншот:

Кому мало інформації можете заглянути в опис та рекомендації по роботі з партнерською програмою r-money.ru
Щоб мати більше подання про що далі піде мова, відвідайте сайти партнерки — zaochnik.com (розрахований на виконання робіт на замовлення) та readywork.ru (магазин готових робіт), саме на ці сайти і ми будемо лити трафік надалі.
Вартість робіт, а відповідно і заробіток вебмастера змінюється, в залежності від джерела трафіку. Приймається трафік з Росії, Білорусі, України, Казахстану, найбільша ціна для Росії. Трохи інформації по часу виконання замовлення (якщо немає готового)

Дисертація: 4-8 місяців
Дипломна: 5-10 днів
Курсова: 3-5 днів
Контрольна: 1-2 дня
Семестрова:2-8 днів
Реферат: 1-2 дня
Інше: індивідуально

Окремо хотілося б торкнутися послуги допомогу на іспиті, я від неї перебуваю в легкому шоці, так що не дивно що вона зараз користується шаленою популярністю. Скажімо у вас на носі іспит з якогось предмета, а в голові нуль — знайома ситуація? ? Не біда, трохи грошенят, мобільний телефон з фотокамерою і підключенням до інтернету допоможуть вийти сухим з води. Для початку заходимо на сайт, оформляємо заявку в якій вказуємо предмет, час і так далі, домовляємося про ціну. Після чого на зазначений час за вами закріплюється людина, що добре володіє цим предметом. Отже, ми на іспиті, на руках квиток і явно потрібна допомога. Тихенько фотографуємо завдання, відсилаємо його на вказану адресу і робимо вигляд посиленою мозкової активності, в той час як де-той, хто все робить за нас. Як тільки завдання виконане, на телефон приходить СМС, переходимо по ссилочку і викачуємо готове рішення і здаємо роботу. Ех, коли я навчався про таке можна було тільки мріяти.

Заробити на студентському трафік можуть не тільки вебмастера, але й викладачі, студенти, коротше всі ті, хто може ці замовлення (дипломи, курсові, реферати тощо) виконувати. Для викладачів це взагалі золоте дно — зібрав зі студентів сотню рефератів і закинув на продаж, ось тобі і надбавка до зарплати ? . Ну так як викладачів серед моїх читачів явно не багато, основний акцент зробимо на роботі з трафіком.

Конверт.

На readywork.ru мінімальний конверт 70$ за 1000 кліків на заочнике от150$, конверт замовлення заявки від 1 до 3-5 ,залежить від якості трафіку. Причому, слід врахувати, що r-money одна з не багатьох партнерських програм які в рунеті враховують повторні продажі вчинені одним клієнтом. Число повторних замовлень становить близько 30%, що істотно збільшує дохід вебмастера. Cookies встановлюються на рік.

Промо матеріали

Перейшовши в розділ промо матеріали просто губишся від достатку банерів, готових скриптів і навіть кейвордів:

Вам вирішувати, що зручніше впишеться у ваш сайт — скрипт контекстної реклами, що дозволяє налаштувати оголошення схожі на адсенс або діректа, ротація банерів, форми замовлення, готовий каталог товарів, який з допомогою плагінів легко інтегрується на wordpress,dle,joomla та drupal. Банерів на сайті знайшов цілих 70 штук.

Заробляємо на студентському трафік, крок за кроком

Мабуть, всі кроки можна звести до двох: отримання трафіку і його конвертація.
Якщо у вас вже є сайт схожої тематики, то просто скористайтеся промо матеріалами і починайте лити трафік і заробляти гроші.
1. Отримання тематичного трафіку. Не має великого значення, як ви будете залучати трафік — через маленькі сплоги або дорвеї, а може це будуть функціональні міні СДЛ, головне-це отримати трафік. Не буду писати про дорвеї, це окрема тема, так що давайте зосередимося на сайтах.
7 разів проведи аналіз ніші і тільки потім купи домен. Дотримання цього простого принципу заощадить вам багато часу і сил. Де нижче конкуренція, там легше вийти в ТОП видачі, а ТОП — це трафік.
Приклад:
Курсова робота — більш 700к запитів. Ясна річ, що конкуренція за цей ключ буде досить серйозна, але що заважає нам вийти для початку в топ по більш конкретним запитом, скажімо
Замовити курсову роботу — все те 2160 запитів, але у видачі в основному статті средненько оптимізовані під цей запит. Ну а ми будемо прокачувати головну сторінку. А заодно зробимо пару десятків заточених статей типу «замовити курсову в Москві, Пітері, Києві і т. д», «замовити курсову з економіки, права, психології і т. д.» З кожної сторінки посилання на головну з потрібним анкором і дивишся ми вже в топі. 1 місце в топі по цьому ключу дасть нам приблизно 30%, тобто близько 700 переходів. Мало? Але врахуйте, що це добре конвертований запит. Адже людина хоче «замовити», а не «завантажити безкоштовно», так що конверт буде на порядок вище. Але навіть якщо реально буде всього 1 замовлення, то це вже дозволить нам не тільки відбити витрати, але і дасть істотний прибуток. Вихід в топ за запитом «замовити дипломну роботу» автоматично збільшує дохід раз в 5. Одним словом ключів по студентському трафіку більш 800к, розвернутися є де.
Але хто заважає нам створити з десяток таких сайтів, оптимізованих під ніші в яких ми зможемо пробитися в топ, при мінімальних витратах?

2. Ллємо трафік на партнерку. Кількість переходів з сайту на парнерку залежить від того, наскільки грамотно ви реалізуєте промо-матеріали. Тут можна сказати тільки одне — експериментуйте! Змінюйте розташування посилань, банерів та інших матеріалів надаються партнеркою. А скориставшись інструментами відстеження Ви з легкістю зможете визначати ефективність різних промо матеріалів. Зрозуміло, що перш ніж лити трафік на партнерку потрібно зареєструватись R-Money.ru

3. Гроші роблять гроші! Інвестуйте частину зароблених коштів у подальший розвиток проектів, адже ніколи не знаєш де відкриється золота жила.

Схожі записи

  • Методика заробітку на вітальному трафіку
  • GoTarget — моя перша СМС партнерка
  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Заробляємо на кредити для американців (Payday Loans)
  • Голосові поздоровлення. Продовжуємо експериментувати з Grattis