Прочитав заголовок і у тебе вже уява починає розігруватися? Ну-ну, хай вона пограє, а мені ось днями було не до сміху. Наближався день народження і все ніби чудово починалося, адже всі ми любимо отримувати подарунки. Так от сиджу я на роботі і уявляю, що ж це мені подарує моє сімейство, і тут лунає дзвінок, який змушує мене фантазувати ще більше.

Коротше дзвонить дружина і каже: «Тобі тут подарунок з Санкт-Петербурга», від якоїсь Яни Удодової. І взагалі, хто це така?» Коротше по тону голосу було зрозуміло що справа пахне «херосимой». Добре, що я зразковий сім’янин і ніколи не давав своєї красуні засумніватися в тому, що вона єдина, інакше було б як на картинці.

І знаєте що, мені, блін самому стало цікаво, що це за Яна така з Санкт-Петербурга. Ну хоч убий, не можу пригадати нікого з тих, хто міг би за мене знати, плюс знати день мого народження. Ну не може бути таких в Пітері, не може. Хм, думаю, що реальні дані могли бути тільки у якийсь партнерки.

-Може це флешка обіцяна від Profit-Partner? . Ну що ще дружині відповісти, та походу вони повинні були якось флешку надіслати.
— Яка флешка, пакет здоровий.
— Ну, ти це сходи, зайчик отримай пакетик, а то я після роботи не встигну.
— Та ти не сумнівайся, зроблю ?

Само собою, що після того, як я прийшов з роботи пакет був розкритий, ну і там виявився такий паперовий ліхтар, який запускається в повітря, таке красиве видовище. Добре, що дружина в мене славна, а то б точно отримав. Прийшов і відразу за комп. Почекай, люба, зараз все з’ясуємо ?

Спасибі Facebook, на пошуки пішли лічені секунди, як виявилося, Яна працює в Profit-Partner, так що мої здогади з приводу PP виявилися вірними. От до речі і вона, красуня, комсомолка, ну і далі за списком:
А взагалі скажу я вам, приємно отримувати ось такі несподівані подарунки. Відразу видно, що Профіт-Партнер дорожить тими, з ким працює. Шкода лише, що не всі компанії діють подібним чином. Якщо б всі з ким я працюю, прислали по подаруночки, то це був би просто повний ульот, кімнату б точно завалили ?

Ось така вийшла в мене ситуація. А у вас не виникало нічого подібного?

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Для чого мені потрібен сайт?