Група вконтакте – це надзвичайно ефективна платформа для просування продукції і всіляких послуг за допомогою віртуальної мережі Інтернет. Щоб дана технологія, тобто розкрутка вконтакте функціонувала успішно, необхідно грамотне оформлення і спеціальні настройки безпосередньо від професіоналів, що володіють конкретними навичками. Здійснивши розкручування групи всього лише раз, власник ресурсу тривалий час буде мати досить значний трафік на свій веб-проект. При вдало проведеній процедурі, група отримає розвиток в автоматичному режимі.

Просування групи/ресурсу допомогою Plibber

Щоб направити адресно цільові маси потенційних споживачів, слід перш за все зареєструватися на ресурсі, розгорнути рекламну компанію з усіма відповідними нюансами (завданнями) з публікацією постів у великих тематичних спільнотах (групах), з розміщенням ресурсу в «посиланнях» і так далі. Наступний етап – вносимо суму, визначену wom-агентом, потім відправляємо запит на виконання. Також, слід зазначити, що агент в деяких випадках змінює час і дату, відіславши дані для підтвердження.

Платна професійна розкрутка вконтакте здійснюється аж ніяк не роботами, а людьми і характеризується дуже швидкими результатами. Одним з таких варіантів є контекстна реклама, мережа якої не так давно була створена в середовищі проекту вконтакте. Великою перевагою даного методу розкрутки служать можливості по гнучких налаштувань, що дозволяє вказувати дуже важливі нюанси: захоплення, географічне положення, вікові рамки, найменування вулиць, країн, міст. Грамотні дії обіцяють більшу віддачу у вигляді потужних потоків відвідувачів, здатних еволюціонувати в реальних споживачів.

Ефективна розкрутка вконтакте з використанням потенціалу Advego

Здійснюєте реєстрацію на ресурсі, формуєте текст завдання, в якому повинні міститися фрази з пропозицією зайти в групу і вступити в неї, вказуєте посилання на неї, пишіть обов’язково виразний комент до якої-небудь записи, робите запрошення 40-ка користувачам, для перевірки шлете посилання на свою веб-сторінку, сам комент і скрін тих, кого запросили. Далі оцінюєте завдання приблизно в 15 центів. В результаті при мінімальних вкладеннях отримуєте реальну групу. Текст коригується у відповідності з персональними вимогами.

Можлива розкрутка вконтакте і за допомогою реклами у вже розкручених групах, адміни яких можуть дати згоду на розміщення вашого рекламного контенту в Топі вже розкрученого співтовариства за договірну ціну.

Схожі записи