Так виходить, що періодично виникають дрібні новини, думки, так і просто бажання, але якщо станеш їх виділяти в окремі статті, то вийде не блог, а збірник дрібних повідомлень. Тому вирішив зібрати в одну статтю деякі мыслишки, досягнення і просто дрібні новини.

Не хочу працювати ? Я розумію, що у кожного бувають моменти, з чергуванням смуг, то біла то чорна, так сказати дрібні негаразди. Але, чи то спека зробила свою справу, чи то щось ще, але вже 3 тижні не можу серйозно працювати в мережі. У підсумку, пишу лише на цей блог, повністю забувши про всі інші, а блог про форекс вже не оновлювався майже два місяці. Радує лише те, що буквально сьогодні стала прокидатися тяга до життя, захотілося серйозно попрацювати, підняти показники, відвідуваність, та й просто серйозно себе напружити.
Хоча, якщо подивитися з іншого боку, то іноді повний відпочинок від інтернету на 2-3 тижні може бути дуже і дуже корисний. Не в тому, чи криється причина того, що відходять з мережі багато, добре стартували блогери. Бурхливе зростання, а потім людина просто перегорає і йде.

Робота з твіттером. Треба сказати, що цей блог все-таки прорвався в 1000 блогів яндекса, і сталося це не завдяки зверненню в якусь круту контору або оптимізатору. Та й пропозицій багато, той же Интелсиб пропонує просування сайтів в інтернеті в Москві, але вже як-то хочеться все самому спробувати. Так от, просування на 912 місце (на 26.07.10 р.) багато в чому вдалося досягти за рахунок використання твіттера. Витратив на цю справу, трохи більше 2000 рубликів, хоча можна сказати, що і не витратив, адже гроші просто були злиті з моїх акаунтів, які створювалися для розкрутки в твіттері. Плюс до того, вирішив витратити сотенку WMZ на закупівлю постових та інші дрібниці. Як ви вважаєте, чи варто витратитися на замовлення індивідуального дизайну для блогу, або і так зійде?

Іноді з’являється бажання махнути куди подалі з Білорусі, та попрацювати в першопрестольній, адже там робота є завжди, втім як і в будь-якому великому місті. Зупиняє те, що не хочеться довгий час бути без сім’ї, та і що це за виховання у дітей буде, коли батька довгий час немає вдома. Вже краще я як-небудь напрягусь в інтернеті, тим більше що можливостей для заробітку в мережі, теж хоч відбавляй, було б бажання, а решта прикластися.

Трохи про Twite. Не дивлячись на те, що остання моя стаття про це сервісі була в негативному світлі, свої експерименти з виведенням коштів продовжив, і вже є певні напрацювання, принаймні з одного аккаунта гроші вивели без проблем. Найближчим часом напишу статтю про те, як не бути працювати з твайт, щоб звести до мінімуму ймовірність бана. Тепер отримати сотні посилань за копійки з твіттера стає все важче з-за того, що twite поміняв спосіб постингу в твіттер і тепер автопостинга немає, а це означає, що ніхто ручками не буде працювати з пропозиціями дешевше 2-3 рублів.

Ну і на завершення зазначу лише те, що ніколи не варто забувати про безпеку в мережі, мені це зайвий раз нагадали, коли ломанули мило для листування і хоча email швиденько повернув, але висновки для себе зробив.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.