Не встигли вчора відсвяткувати день блогу, який щороку відзначається 31 серпня, як знову низка свят. На 1 вересня у мене випало цілих два — син сьогодні пішов у перший клас, так що здрастуй школа і домашні завдання, ну і у мене 32 день народження. І попало ж мене народитися на 1 вересня, в горезвісний день знань — тепер доводиться все життя вчитися.

Просто дивуюся наскільки стали идеалогизировать білоруські школи. Давно чув, але сьогодні зіткнувся сам з цим.

Перший урок, а вчителі вже задають питання: «Діти, а чому ми з вами можемо вчитися — мається на увазі тому, що у нас світ. Діти, а чому у нас світ? — А тому що у нас є президент, який про нас дбати. Наводжу дослівні слова без перебільшення. А далі всі батьки каталися зі сміху, коли показавши на фотографію президента і запитавши: «Діти, а хто це?» — Була отримана відповідь — суддя Лукашенко! Ну а потім ще все подарували книжку зі словами — «А цю книгу дарує вам наш президент!». Коротше, як здорово, що у нас є такий президент. Якби не він, то нам білорусам труба була б як мінімум. (не плутати з газпромівської).

Але залишимо школу, сьогодні нарешті дійшли мої руки до сапи, краще б не добиралися… якби все було так просто з установкою кодів сапи в блоги, як з реєстрацією, я був би сьогодні щасливою людиною, а так глянув — і зрозумів, що кілька днів доведеться попыркаться. У перший раз, як мовиться, все важкувато, і млинець грудкою виходить. Ну нічого, зате в наступний буде легше.

Ось так і вчимося.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.