Такого приголомшливого результату, з початку експерименту щодо інвестування в памм-рахунки у мене ще не було. Цілих 30% за місяць — результат просто супер. Хоча насправді такий високий дохід був отриманий завдяки можливості онлайн-моніторингу деяких памм-рахунків.

Трохи нижче, Ви зможете побачити весь портфель за липень місяць, але основний скрипкою керуюча Алла1960, в яку я дуже вдало вклався. Ризик звичайно був досить істотний, але він був виправданий, а в результаті мені вдалося отримати на її памм-рахунку цілих 2515$, це трохи більше 50% за місяць. Цікаво, як було отримано такий дохід? Ну що ж, відкрию вам один з маленьких секретів роботи з памм-рахунками.

Є рахунки з онлайн звітністю, за яким можна бачити реальний стан рахунку, в будь-який момент часу. Тобто ви можете знати скільки прибутку або збитку за рахунком в будь-який час. Памм-рахунок Алли у мене знаходиться на постійному моніторингу, в силу певних причин, про які ми промовчимо в даній статті. Так ось, в один прекрасний момент я бачу, що вона зафіксувала пристойну просідання, а по решті позицій у неї дуже хороший плюс. Плюс був настільки хороший, що я навіть зважився на нарушее принципу диверсифікації і вирішив закинути в неї все, що вдасться знайти. Довелося навіть прикрити на час один реальний рахунок. Пройшов час і мої вкладення в Аллу вже склали 5011$. Пройшов ще годину і вона закрила всі позиції, в результаті чого на балансі було вже 6306$, це перший випадок, коли мені вдалося протягом години заробити 1300$. Але і цього виявилося мало, протягом наступного тижня вона зробила мені ще 1220$, це було щось ?

У липні було вирішено скористатися принципом: «краще менше, та краще»! Якщо в червні портфель складався з 24 памм-рахунків і трьох індексів, то в липні він схуд до 13 рахунків і трьох індексів. А може, це сталося тому, що я вкрай обледащів, сонечко припікає, оголені дівчата снують туди-сюди, яке тут інвестування ? Без мінусів звичайно не обійшлося, героями місяці стали Різник, Fly і Dey. Якщо б не ці три товариша, то прибуток могла б бути просто величезною, але гріх скаржитися, адже це форекс, тут ні в кого не можна бути на 100% впевненим. Навіть в собі. Саме з цієї причини я поки не виділяю для особистого рахунку понад 20% форекс-портфеля.

Прибутковість памм-рахунків за 6 місяців

Станом на початок серпня прибутковість інвестицій в памм-рахунки компанії Форекс-Тренд склала 46,19%

Прибутковість особистої торгівлі на форекс

За ці ж 29 тижнів на особистому рахунку Альпарі вдалося показати прибутковість на 432%. Це набагато більше, ніж при інвестуванні в памм-рахунки, але це нерви і стрес. Втім, це ще і адреналін, плюс купа всяких позитивних емоцій. Із-за схильності до пересиджування збиткових позицій, поки обмежую вкладення в особисту торгівлю, регулярно виводячи прибуток.

Загальна прибутковість вкладень в форекс за 6 місяців 2013 року

За підсумками шести місяців цього року, загальна дохідність вкладень в форекс (памм-рахунки і особиста торгівля) склала 89,31%

Для тих, хто хоче спробувати свої сили в самостійній торгівлі, рекомендую Альпарі. З ними з 2007 року, хоча попутно перепробував ще купу брокерів.

Ну а якщо особиста торгівля вам протипоказана, але є бажання вигідно вкласти свої кошти, то також можете інвестувати в памм-рахунки FX-Trend. В наступному році планую розбавити інвестування ще однією компанією, ну а поки є те, що є.

А як у вас з інвестуванням?

Схожі записи

  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Інвестиції в форекс в травні принесли 563$ або +5,88%
  • Форекс інвестиції в квітні: +9,01% (838$)
  • Памм-інвестування в лютому принесло 8,72% (731$)
  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)