Безкоштовний ТІЦ

Безкоштовний ТІЦ — можливий? Ну звичайно можливий, правда тут є одна заковика, коли все робиш ручками, то ТІЦ ніби як і виходить безкоштовним, але насправді, час наше теж має ціну, яку не всі сколонны враховувати. Тому, хто-то в надії зекономити і мати ТІЦ безкоштовно, сидить годинами в інеті і ганяє свій блог пиаристым блогах, профілів, займається обміном з іншими блогерами і т. д. А хтось просто відстебнув трохи іншим і продовжив займатися тим, що у нього виходить краще.


І хто, скажіть мені більше прав? А ось однозначної відповіді немає, а підняти ТИЦ безкоштовно звичайно ж можна, але це вимагає певних тимчасових витрат. Але перш ніж ми перерахуємо деякі можливості по дармовому підняття Тіц, пропоную ознайомиться з однією заявою від нашого щедрого Яндекса, уже встиг наробити чимало шуму на форумах.

Яндекс про SEO-посилання

Отже, ось вам стаття про обмеження впливу штучних посилань, яка боляче вдарила по багатьом вебмайстрам. У двох словах виходить, що яндекс став ще більше урізати вага SEO-посилань, з усіма витікаючими з цього наслідками, у тому числі і для ТІЦ. Не дивно, що останній апп ТІЦ для багатьох вебмайстрів носив відтінок смутку. Зауважив, що посилання з сапи вже не дають такого ефекту, як раніше, але для саперів це новина не погана, адже тепер для отримання колишнього ефекту, посилань потрібно купувати набагато більше, а значить заробіток на сапі не буде стояти на місці. Не знаю як ви, але я вже переглядаю своє ставлення до покупки дешевих постових «лише б обміну». Що тут гріха таїти, адже більшість «блогерів» не можуть грамотно вставити посилання в тіло статті, а просто тупо пишуть все в самому кінці загальним потоком, що мені зовсім не подобається. Ну да ладно, відставимо новину трохи вбік і скажемо ще пару слів про те, як можна отримати тиц безкоштовно, тобто даром ?

Способи отримання безкоштовного Тіцу

1. Якісний контент. Як не крути, а все починається з хороших статей, тобто вмісту вашого сайту. На добрі і докладні статті багато готові посилатися абсолютно безкоштовно. Адже навіть одна-єдина стаття, що вийшла в ТОП на форумі або соціалці, вже здатний дати вам десятку Тіцу, а то й більше. Ну а з першого пункту легко випливає і другий.

2. Обмін тематичними посиланнями. Зверніть увагу — не просто обмін, лише б чим, аби ким, а тематичний обмін. Цей спосіб отримати тиц безкоштовно, як працював 5 років тому, так що він працює і зараз, якщо це, звичайно, робити грамотно. Ну а якщо ви ще й замутите не прямий, а перехресний або кругової обмін, то буде вам щастя однозначно, причому безкоштовно. Зрозуміло, що якщо ваш блог про автомобілі, то не варто мінятися посиланнями з блогом про жіночу білизну, не думаю, що яндекс вас зрозуміє ? Пишіть про госптовари, значить знайдіть блоги з близькою тематикою і обменивайетесь постовими або статтями, ну а якщо пишете про авто, то вже будьте ласкаві підшукати тих, хто теж не байдужий до цієї теми. Слід враховувати й те, що чим якісніше статті на вашому сайті, тим більш охоче з вами будуть обмінювати інші вебмастера

3. Посилання з пиаристых сайтів. Суть даного способу отримання безкоштовного Тіцу полягає в тому, щоб реєструвати профілі, в яких вставляти посилання на свій блог. Раджу заповнювати профілі найбільш повно, можливо це додасть вам трохи більше любові яндекса і посилання з профілю буде сидіти в індексі досить довго. Недолік даного способу отримання безкоштовного Тіц складається великих затрат часу. Хоча з іншого боку, тема до якої добирається хрумер і спамери не живе довго ?
Скільки можна отримати Тіцу через профілі? Тут все залежить від бази сайтів за якими здійснювався прогін, ясна річ, що посилання не повинні бути закриті від індексації. Особисто мені траплялися сайти, у яких ТІЦ від 20 до 50 тримається на одних лише профілях.

Якщо ви є моїм рефераллом в сапі, або іншій біржі і маєте активні проекти, то в якості бонусу можу вам надати базу для прогону, ганяйте на здоров’я і отримуйте тіц без грошей. Дивишся і мій інтернет заробіток підросте…

4. Коментарі. На даний момент коментування блогів вже дає такого ефекту, як раніше. Але знову ж таки все впирається в хорошу базу блогів, де посилання не закриті від індексації. А ефект і зменшився то як раз із-за того, що спам робить свою злу справу і власники блогів просто закривають коментарі від індексації, а іноді і зовсім відключають можливість коментування. Як би те ні було, грамотне коментування здатне дати вам десятку іншу безкоштовного Тіцу.

5. Ставте посилання на свій ресурс. В останній пункт можна віднести все те, що не було згадано в попередніх пунктах. У вас є прокаченный аккаунт на форумі? Чудово! Так чому б не використовувати його для того, щоб періодично проставляти посилання на свої статті. Одним словом, використовуйте всі можливості для активної реклами свого блогу, дивись і відвалитися вам трохи ТИЦ на халяву. Хоча це і не халява, а нагорода за труди.

Знаєш ще спосіб отримання ТІЦ безкоштовно? Не тулись, а з читачами поділися!

Ігрові набори bakugan це просто рай як для дітей так і для дорослих.

Схожі записи

  • 20″>Піднімаємо ТИЦ 0–>20
  • Як підняти ТИЦ
  • + 10 ТІЦ по всім проектам.
  • ТІЦ 10 – абсолютно безкоштовно.
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Палимо тему підняття ТИЦ — хитрий обмін.
  • Впаде чи ТІЦ з-за Живого Журналу?