Доброго часу доби, всім заглянула на upgoing.ru сьогодні поговоримо про те як підняти ТІЦ. Ця тема буде актуальна ще довгий час, адже багато вебмастера переймаються тим, як підвищити Тіц (тематичний індекс цитування) своїх сайтів. Хоча якщо подивитися то величина тіц впливає тільки на вартість посилань з сайту, але ніяк не на пошукову видачу. Ну ще на розміщення в Яндекс каталозі. Але так уже повелося, що любимо ми помірятися своїм «господарством». А ТІЦ якраз ще одна пузомерочка, яка нам в цьому допомагає. Ось ми і намагаємося всіма силами підняти тиц спочатку хоча б до 10, ну а потім беремо 20, 30 і все мало, нам мало ? Хто кричить що підвищити ТІЦ легко і просто, хтось говорить, що йому це ніяк не вдається…

Зараз у upgoing.ru ТІЦ становить 190 одиниць, дрібниця, а приємно. Так що дещо по збільшенню тіц точно можу порадити. Але перш ніж ми перейдемо до конкретних способом, давайте скажемо пару слів про те, що взагалі впливає на цей показник.

Що впливає на тіц

Величина ТИЦ залежить як від кількості посилань веде на ваш сайт, так і від їх якості. Причому якщо раніше більша увага приділялася кількості, досить було купити тисячу посилань через Сапу, і можна було спостерігати зростання величини тематичного індексу цитування, то зараз більше уваги слід приділити відбору донорів. Іноді посилання з одного дуже хорошого сайту може дати вам куди більше, ніж десяток, а може й сотня посилань з сайтів «сумнівної» якості.

Помічено, що великий вплив на величину ТІЦ надають посилання з сайтів, розташованих в Яндекс Каталозі, зрозуміло близьких за тематикою до вашого.

Безкоштовні способи підняття тиц

Почнемо з приємного, в останній апп мені вдалося підняти ТИЦ до 10, причому безкоштовно по трьох своїх блогах.
Що зараз працює з безкоштовних способів підвищення тематичного індексу цитування:

Збільшуємо ТІЦ за допомогою обміну

Старий, добрий обмін посиланнями. На мій погляд, це один із самих вірних і безпечних способів, яким можна підняти тиц безкоштовно, причому не тільки до 10 або 20, але і на набагато більшу величину. Все залежить від того, з якими сайтами ви будете змінюватися, ну і звичайно ж як це робити. В силу того, що пошукові системи постійно удосконалюються, навіть обмін слід робити грамотно і красиво.

1. Постарайтеся грамотно вписати посилання в тіло статті, чим ближче до початку, тим краще. Ну вже ні в якому разі не розміщуйте кілька посилань в самому кінці статті.

2. Чим ближче тематика статті (сайту) до вашої статті (сайту) тим краще. Взагалі минув час, коли можна було розміщувати посилання де попало і як попало. Якщо в кінці першого десятиліття 21 століття це ще і виходило, то зараз можна запросто натрапити на фільтри пошукових систем, так що краще не ризикуйте.

3. Розбавляйте анкор посилань. Буде нерозумно, якщо ви підніміть тіц свого сайту і при цьому підхопите такий фільтр від Google, як Пінгвін. Писав про нього тут, ну і ще тут. На жаль, але я якось не замислювався про те, щоб сильно розбавляти анкор і тепер якраз маю тіц, але почесываю потилицю, шукаючи виходу з під Пінгвіна ?

Обмінюватися можна, як постовими, так і цілими статтями. Більш оптимальний варіант, це звичайно статті, так як в цьому випадку ви повністю контролюєте текст і розміщення посилання.

Використовуємо для підняття ТИЦ dofollow блоги

Для тих, хто ще не знає, dofollow блоги — це блоги в яких коментарі не закриті від індексації тегами noindex або nofollow. В даному випадку від кожного коментаря до нас буде перетікати певну вагу, причому це добре як для зростання ТІЦ, так і Page Rank. Біда в тому, що таких блогів не так вже й багато, до того ж через якийсь час деякі dofollow блоги стають nofollow. Та воно й зрозуміло, коли з’являються сотні коментарів залишених лише заради посилання, то будь-який господар блогу в захват не прийде. Намагайтеся залишати нормальні коментарі, що не по темі статті, не пишіть аби що. Цим Ви значно збільшуєте шанси того, що ваш коментар не буде затертий.

Піднімаємо ТІЦ з допомогою трастових сайтів і хороших профілів

На upgoing.ru вже писалося, про те, як за годину зібрати свою базу трастових сайтів, так що повторюватися не будемо. Але відразу скажу, що на великий ріст сильно розраховувати не варто, але підняти ТИЦ до 10-ки цілком реально. Головне щоб такі бази не були у вільному доступі, тому як все що викладає в загальний доступ досить швидко помирає. Мінус даного способу полягає в його трудомісткості, аж надто це потрібна справа, кожен раз складати опис, вставляти посилання і так далі. Я віддаю перевагу платити невелику гроші за роботу і нехай її робить хтось інший ?

Платні способи підняття ТиЦ

Тут все залежить від розміру вашого гаманця, але краще відразу з’ясуєте одну річ: грамотно відібрані донори здатні заощадити ваш посилальний бюджет на 50 і більше відсотків.

 • Вічні посилання
 • Покупка статей з вічним розміщенням
 • Купуємо посилання з щоденною оплатою
 • Додавання Яндекс Каталог

Покупка посилань

Впевнений, що ви вже в курсі що посилання можна купувати «вічні» і з оплатою за день розміщення. Які краще? Ну зрозуміло вічні, але у покупки таких посилань є досить істотний мінус — це висока ціна. Скажімо, якщо Ваш місячний бюджет, на купівлю становить 3000 рублів, то на цю суму можна буде купити 10-20 вічних посилань, залежно від показників донорів (беремо в середньому). На ці ж гроші можна буде купити в Sape (при ціні скажемо в 5 рублів за місяць), приблизно 600 посилань, що в сотню разів вище. Якщо проект не сильно шкода втратити, то звичайно можна закуповуватися лише такими посиланнями, але якщо ви серйозно налаштовані на довге життя свого проекту, то варто застосовувати розумний підхід до закупівлі посилань. Потихеньку закуповуйте посилання в Sape, але і нарощуйте покупку вічних посилань. Для покупки вічних посилань використовую в основному Gogetlinks і Rotapost, але іноді згадую і про Блогун. Увійдіть у всіх цих системах і потихеньку вибирайте ті пропозиції, які вас будуть більше влаштовувати.

Особисто мені непогано вдалося підняти свій тіц, з допомогою закупівлі посилань у цих трьох системах, де-то в цілому закупив три сотні посилань. Ну ще десь у загальній складності було прикупив 150 статей в Міралінкс, так що переходимо до наступного пункту.

Покупка статей. При замовленні постових завжди існує ймовірність що вебмастер не зробить так як ви хотіли ? А от коли справа доходить до розміщення статей, то ви контролюєте процес на всі 100%. Тобто ви даєте вебмайстру для розміщення готову статтю, де все чітко прописано, йому залишається лише опублікувати Вашу статтю і все. Посилання розміщені в статтях виглядають найбільш природно, а це ой як важливо, коли маєш справу з пошуковими системами. Якщо раніше я розміщував у статтях 3 посилання, то зараз 1-2 посилання. Часи нині не дуже спокійні і Яндекс Google по черзі закручують гайки все тугіше. Тому якщо стаття до 3к символів ставлю 1 посилання, якщо більше, то дві, ось і вся арифметика. Як Ви вже зрозуміли, всі статті я розміщую через Міралінкс — безперечний лідер в цій ніші. У загальній складності через цю систему розмістив на різних майданчиках понад 300 статей і результатом задоволений. Там є така фішка як страховка статей, так що навіть якщо вебмастер попадеться хитрий і просто видалить вашу статтю, або зніме посилання, система вам гроші поверне.

Покупка посилань з щоденною оплатою. Стара добра Sape (посилання див. вище). Як не крути а куплені посилання в Сапі обходяться значно дешевше ніж вічні, але ми вже писали, що потрібен розумний баланс, так що я потихеньку підкуповую посилання і там і там. Ну а для просування різних проектів, яким жити довго не судилося, сапа просто незамінна, тому що дозволяє істотно заощадити бюджет оптимізатора. Тільки не купуйте посилання тільки для збільшення тіц, просувайте свої статті і в цьому випадку можна буде додатково конвертувати трафік, що дозволяє не тільки компенсувати витрати на покупку посилань, але і добре на цьому наварити.

Додавання в Яндекс Каталог. Як не крути, а швидше за все у upgoing.ru тіц став рости після додавання блогу ЯК, зрозуміло на платній основі, але воно того варте. Пам’ятається вже писав, що витрати (приблизно 15к рублів) вдалося відбити протягом 2-х місяців. Піднімати тіц після прийняття сайту в ЯК стає в рази легше, що дозволяє істотно економити посилальний бюджет. Мій вердикт простий — є можливість і кошти постарайтеся додатися в ЯК. Ось тільки проблема в тому, що можуть не взяти, навіть на платній основі.

Прогін по каталогах. На даний момент прогін по каталогах дає в десятки разів менше того, що раніше. Якщо раніше від одного хорошого прогону я отримував по блогу ТИЦ30 і PR3, то зараз максимум на що можна розраховувати цей показник у 3 рази менше, т. е ТИЦ10 — і то за умови, що прогін буду дуже якісної бази (такої прогін на серч потягне 30-40 баксів). Прогін по каталогах дає в основному зростання трафіку і рух в пошукових системах по НЧ і СЧ запитам.

Прогін по каталогах статей. Перевірив особисто, приріст дає, скільки точно не знаю. Знову таки, якщо я загнав 10 статей у кілька каталогів і отримав свої 10-20 ТІЦ при цьому, то це не означає що це не межа. Більше мені просто поки що лінь. Але треба сказати, що з каталогів статей ще і трафік йде якийсь, так що можна користуватися.

Додано 10.01.10 р. Змушений засмутити бажаючих підняти ТИЦ з допомогою прогону по соціальних закладках, на даний момент вихлопу від прогону по закладках не спостерігаю — в плані підняття ТІЦ. Користь від них на даному етапі зростання трафіку, так просування по НЦ і СЧ запитам в пошукових системах.
Додано 27.09.2010 р. Яндекс став більш жорстко ставиться до продажними посиланнями, про що можна прочитати у статті про безкоштовний ТІЦ.

Схожі записи

 • Безкоштовний ТІЦ і щедрий Яндекс
 • 20″>Піднімаємо ТИЦ 0–>20
 • + 10 ТІЦ по всім проектам.
 • ТІЦ 10 – абсолютно безкоштовно.
 • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
 • Палимо тему підняття ТИЦ — хитрий обмін.
 • Впаде чи ТІЦ з-за Живого Журналу?