Зібрався було писати статтю з маленькими підсумками за лютий, та включив webmoney кіпер, перевірити прийшов платежик за баннерчик до одного блогу. І що ви думаєте, платіж прийшов, але крім нього був ще один платіж, від того ж адресата, але адресований він був явно не мені :).

Є від чого впасти в транс. По-перше від жалю, що платіж доведеться повернути ? , ну не хочеться підводити хорошої людини. Ну а по-друге є трохи білої заздрості до вебмайстрам, які добре налагодили свій бізнес в мережі, адже це платіж, за розміщення одного банера на місячний термін. Що не кажи, а сайт зроблений для людей і добре розкручений може приносити не просто прибуток, а дуже хороший дохід. Як не крути, але інтернет маркетинг в нашому ділі просто необхідний. А з іншого боку, важливо розуміти, що якщо продовжувати вчитися, то хто знає, може бути через пару років подібні платежі почнуть до нас приходити на регулярній основі.

Адже професіонали, на яких ми зараз дивимося, у яких пробуємо набиратися досвіду, теж були зеленими новачками у світі SEO і заробітку в мережі. Просто вони прийшли в інтернет на п’ять років раніше від нас, ось і є чому позаздрити.

Не відразу і відійшов я від цього скрін, зачепив за живе, напевно менше б здивувався, якби блог отримав ТИЦ100, або alexa rank би виріс в три рази.
Ну а цей скринчик з кіпера нехай буде відповіддю для тих, хто ще сумнівається щодо можливості заробити грошенят з глобальної павутини. Поспішаю вас порадувати — гроші в мережі є! Ось тільки питання де їх знайти і як добути залишається відкритим.

Не зайнятий справою людина ніколи не може насолодитися повним щастям, на обличчі нероби ви завжди знайдете відбиток невдоволення і апатії. (Р. Гейне)

Схожі записи

  • Навмисне не придумаєш, чи здивував Textsale.
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru