Звичайно, не все в нашому житті може складатися так, як хотілося б, бувають білі смуги і чорні, але якщо зберігати присутність духу, то вихід є з будь-якої ситуації. Головне в нашій справі що? Головне, щоб нерви були в порядку ? . Сьогодні не буде статті про заробіток в мережі, партнерках або просуванні. Не тому, що нема про що писати, а просто тому, що захотілося трохи відволіктися від тематики і трохи написати про життя.

Добре, коли блог розвивається, стає все більш відвідуваним, та тільки це як новий виток для більшої зайнятості. Практично кожен день на пошту стали приходити всякі пропозиції, так і блогун не відстає — заявки сыпяться як з рогу достатку. З одного боку ніби добре, а з іншого трохи напружує, тому як доводиться працювати з подвоєними темпами, а час то обмежена: приходжу з роботи о шостій вечора і знову сідаю за роботу ? . Але знаєте, часу, витраченого на створення і розвиток своїх маленьких проектиков в мережі, зовсім не шкода — воно себе виправдовує. Хоча в нашому містечку не так-то легко влаштуватися, але мене це мало турбує, бо втратив я роботу — онлайн заробіток зможе повністю це компенсувати.
Думаю, найстрашніше, це коли у тебе немає впевненості в завтрашньому дні, не можеш налаштуватися на позитив. З цієї причини стільки людей впадає в депресію, ковтає таблетки пачками, мириться з знущаннями на роботі. Частенько вечорами дружина приходить на взводі — допікає їх там начальство і це при зарплаті у сотку баксів. Так, так — ви будете сміятися, але у нас в Білорусі багато отримують такі «великі» гроші. Не раз пропонував вже їй: «Давай я тобі буду платити 100$ в місяць, а ти будеш мені писати на декілька блогів, ну і стежити за ними!». Не погоджується, блін. ? А шкода, адже вже сьогодні я подумую над тим, щоб перекласти частину роботи в онлайні на інших.

Зареєстру сьогодні ще на одній біржі контексту, так і до міралінкс добрався нарешті, так що буде вам пару обзорчиков, як розгрібаючи. Думав, що вже не зможу сьогодні написати статтю, включив комп, ну і що-то знітився мій outpost. Згодував йому новий ключик,а він візьми та й образився вінда перестала вантажиться. Мда, думаю для повного щастя мені залишилося тільки перевстановити вінду. А потім нічого, зайшов під Safe mode ну і умовив паразита.

Та тільки чорна смужка так швидко не закінчилася — інет вперто не хотів включатися, ох і дістає мене періодично ByFly, працювати зовсім кострубато став. Був у місцевому відділенні белтелекома на зборах, пошумів трохи, на наступний день відразу підключили мені Zala (IPTV), до цього місяць заявка лежала. Все-таки потрібно періодично шуміти. Ну а вчора почав шуміти, щоб це саме IPTV стало нормально працювати, дзвонять тепер вечорами і питають: «Ну як, шановний, сьогодні все працює?». Тільки скрежещешь трохи зубами, коли АДСЛ не починає працювати з десятої спроби і вперто перезапускаешь знову і знову.

І як це все думки направити в потрібне русло, а то прийде в голову, що-небудь. Скажімо використовувати всякі рекламні виставкові стенди, мобільні стенди для виставок. Або буває, подивишся на недороблений ремонт, і думаєш яка ж найкраща керамічна плитка для підлоги, керамограніт від виробника. Ну нічого, пара чашок кави і думки змінюють свій напрямок, тиснемо на кнопку системного блоку, завантажуємо оперу і мозілу, включаємо інет і поїхало…

Ну і наостанок дам Вам цитату з висловлювань біржового трейдера Віктора Нидерхоффер:

«Людина, яка не робить помилок — заволодів би світом за один місяць. Але людина, яка не вчиться на своїх помилках — не володіє нічим.»

Схожі записи

  • Навчися вірити в себе
  • Новий дизайн, нові питання, нові знання
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?