Не секрет, що існує величезна кількість різних програм, створених для самостійної розкрутки сайтів. Але далеко не всі з них підійдуть вам, і вже точно не кожна з них коштує тих грошей, які просять за її установку її правовласники. Саме тому ми й вирішили розповісти про кращі на сьогоднішній день програми для розкрутки сайтів, щоб ви могли вибрати той або ті, що підходять вам більше всього.

Почну з тих програм, які я використовую, ну а потім зробимо маленький огляд інших програм, які можливо буду використовувати в майбутньому.

Програми для розкрутки сайтів

CS і CS Yazzle Sape Master. — дві програми допомагають просувати веб-ресурси й економити при цьому час і гроші, з якими я познайомився вже давно. Більш докладно про них можете пророкувати тут. У двох словах CS Yazzle — служить для глибокого аналізу конкурентів, а CS Sape Master значно полегшує покупку посилань в Sape. Якщо ви зовсім не знаєте що таке Sape (в чому я сумніваюся), чи як її ще називають Сапа, то вам сюди. До речі, досить серйозно полегшити закупівлю посилань в сапі можна плагіном вебмастер Sape, користуюся ним вже давно.

База Пастухова — як-би це база ключових слів, але я можу сказати, що це повноцінна програма для розкрутки сайту, особливо під низькочастотні запити. Варто правда це задоволення досить дорого, але і вичавити з неї можна дуже багато. У будь-якому випадку база Пастухова в моєму арсеналі присутня і я задоволений ?

YCCY — ще одна маленька програма для розкрутки, з допомогою якої перевіряю індексацію донорів. Просто забиваєте собі посилання на сторінки де купували посилання і швиденько перевіряєте індексацію. Якщо з індексацією сайту все в порядку, то бюджет витрачений не даремно, а от якщо деякі сторінки в індексі не увійшли, то починаємо зайві рухи з соціальними закладками, твітером і іншими речами, які допомагають прискорити індексацію сторінок. Програму можна знайти за адресою www.yccy.ru

Free Monitor for Google – відмінний програмний продукт, що дозволяє перевірити позиції вашого сайту або блогу в Яндекс і Google по кожному із заданих вами пошукових слів або фраз. Дивує не тільки точність, але і те, що програма здатна визначати ціну по кожному ключу на той випадок, якщо ви вирішите просувати його через Яндекс.Директ або Google AdSense.

AdWords Clever Wizard – стане у нагоді всім тим, хто готує рекламну компанію в зазначених вище рекламних службах Яндекса і Google. Зручна не лише тим, що завдяки їй ви зможете з точністю до 100% визначити суму майбутніх вам витрат, але і тим, що ви легко зможете підібрати синоніми для потрібних вам ключів. А одне це здатне знизити ваші витрати в десятки разів. До слова сказати – це одна з улюблених програм професійних оптимізаторів сайтів, що займаються просуванням майданчиків шляхом закупівлі контекстної реклами.

Site Content Analyzer – а це вже наступний рівень в SEO-оптимізації сайтів. Завдяки цій програмі ви не тільки зможете оптимізувати свій сайт під потрібні вам ключові слова, дізнавшись як їх релятивность, так і затребуваність, але і скласти повний список ключевіков сайтів-конкурентів, які вони використовують для свого просування.

В даний момент програма існує у двох видах – «Персональна» і «Бізнес-пакет», другий, як ви розумієте, володіє значно більшими можливостями, ніж перший.

BackLinks Master – дозволяє вивчати зовнішні посилання на ваш ресурс. Ця програма для розкрутки сайтів призначена як для тих, хто просуває свою майданчик за рахунок природних посилань, так і для тих, хто купує їх. Головне призначення цього продукту – не тільки отлеживать всі посилання, вивчаючи текст навколо них або анкор, але і перевіряти:
— чи індексується посилання Яндексом і Google;
— не заборонена вона до індексуванню;
— і не потрапив під бан сайт, що розмістив посилання на вас.

Active WebTraffic – програма для реєстрації вашого ресурсу на дошках оголошень, в пошукових системах, рейтингах, каталогах, і на інших ресурсах. Але відразу хочемо попередити, що можливості цієї програми настільки величезні, що ви одержите десятки тисяч посилань на свій ресурс, що при невмілому їх створення може підвести вас під бан через звинувачення у поширенні спаму. До речі, подібні неприємності вам можуть створити багато програм для розкрутки сайтів.

Website Popularity – виконує відразу кілька функцій: відстежує зовнішні посилання на ваш сайт, знаходить його в різних каталогах, перевіряє позиції ключів в пошукових системах, перевіряє кількість проіндексованих сторінок, і багато що інше.

Ну а під кінець програма для розкрутки сайтів Site-Auditor – проводить повний аналіз сайту, дивлячись на нього очима пошукових машин. Завдяки їй ви зможете дізнатися, наскільки правильно складено вами семантичне ядро, який ефект дає кожен із використаних ключів, реакцію користувачів на ваш сайт і багато-багато іншого.

Звичайно, перераховані нами програми не обмежують список утилітою, які можуть бути корисні вам для самостійного просування сайту. Але найближчим часом ми продовжимо розповідь про них, зібравши все найкраще і корисне зі світу сучасного софту.

Схожі записи

  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Програма Rapid Typing Tutor. Халявне методу навчання сліпий друку
  • Як скачати відео з YouTube
  • Полегшуємо життя в Sape плагіном Вебмастер SAPE