Для початку те, що може стати в нагоді багатьом блогерам — Сервіс зберігання бекапів від 1$ і до 500Gb. Промо-код: BACKUP99 — знижка 99% на перший місяць. Топ-1 на zapili.net! Якщо бекапи потрібно робити часто, то це реально корисна штучка.

Ну а тепер ближче до теми ? Повинно бути деякі вже читали статтю як я вийшов на стежку війни і почав боротися з тими хто поцупив контент з мого форекс блогу, із-за чого той потрапив під АГС. У ній було описано як 2 сайту з трьох були відправлені під АГС, а от на рахунок третього тоді ще думав варто чи ні.

Навіть коментар отримав від одного з читачів:

Не зможете вибити сайт своїми посиланнями! Ага і все тут. Ну прямо виклик якийсь. А власне чому я повинен вибивати його посиланнями? Адже можна просто почекати, так як маховик статей вже запущений, відлік пішов. Справа в тому, що попередньо я написав Платону лист наступного змісту:

Скажу чесно, я прямо заповажав Платона після того, як через кілька аппов Яндекс порізав цей сайт. Однак, не тільки на словах борються з плагіатом, але і на ділі.

Не пам’ятаю куди я зберіг первісну інформацію з цього сайту, може і потрапили скріни під мітлу, але точно пам’ятаю що в індексі було 604 сторінки і відвідуваність близько 150 хостів на добу (стала 30).

Таким чином всі три сайту які копіювали мої статті «впали». Кожен вебмастер отримав можливість цього уникнути — листи писав, коменти залишав. І трохи страшнувато мені стає від отриманого досвіду, тим більше що дізнався ще дещо-які способи як «допомогти конкурентам» у просуванні ?

У будь-якому випадку хочу дещо сказати на рахунок копіювання чужих текстів — якщо Ви не ставите активного посилання на першоджерело, то сидите на пороховій бочці. Перший стук і може бути великий БУМ! Ну а ті, хто посилання проставляють живуть досить довго і щасливо. Обгрунтовую це твердження на власному досвіді: не раз траплялися сайти які відсотків на 90 копіювали новини з інших сайтів, але при цьому проставляли посилання.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.