Всім заглянула на upgoing.ru доброго часу доби! Сьогодні я хочу поділитися з Вами частиною свого досвіду на ринку форекс. Мова піде про розгін рахунку методом агресивної торгівлі після отримання безкоштовних бонусів від брокерів. Я не прихильник агресивної торгівлі, але вже не раз ставав свідком того, як багатьом трейдерам вдавалося розігнати рахунок з 50 до 1000, а в деяких випадках і до 4000$ всього за місяць. Мені це здавалося чимось позамежним і нереальним, коротше вирішив перевірити, благо підвернувся один момент.

Коротше я вирішив потестувати одного брокера, а саме NordFX, у них там як раз вже тривалий час проводиться акція, що дозволяє оцінити роботу з терміналом і взагалі якістю послуг. Для цього необхідно відкрити рахунок Welcome на якому вже буде 8$ балансу. Сума звичайно не ахті ? але чому б не спробувати себе в якості ультра агресивного трейдера? Гроші то не свої, не шкода. Зрозуміло, що торгувати консервативно, отримуючи за 20-30% в місяць не цікаво, при такому депозиті, так що вирішено — я тепер скальпер-агресор. І знаєте що, за 40 днів мені вдалося розігнати рахунок до 146$. Можете подивитися на графік.Але це не єдиний рахунок, який мені вдалося розігнати. Кількома місяцями раніше, мене потягнуло побешкетувати з Альпарі. Альпарі — це брокер з яким я працюю вже більше 5 років і вважаю його одним з найкращих на пострадянському просторі. Захочете перевірити самостійно можете скористатися посиланням.
Як вам наступний розгін рахунку, який правда тривав трохи більше 2-х місяців?

Тільки от одне потрібно завжди розуміти, що цей процес не може тривати довгий час, рано чи пізно, можеш нарватися на осідання у розмірі 50 відсотків і більше, тому рекомендую завжди виводити прибуток з агресивних рахунків. Агресивні рахунку все одно зливаються, але скажімо якщо я вклав 100 доларів, а зняв 500, після чого завалив рахунок, хіба це погано? Інша справа, коли розганяєш рахунок з 50$ до кількох тисяч і проеціруешь успіх на майбутній місяць. О-О-О, ще місяць-два такої торгівлі і в мене буде нова квартира, ну і машину прикуплю з салону. В результаті настає облом і опиняєшся біля розбитого корита з нереалізованими планами ?

Якщо ви повний нуль в форексі, то швидше за все швидко сольете бонусні 8$ від NordFX, хоча хто знає, адже новачкам щастить. Ну а якщо досвід є, то можете показати результат набагато краще мого. Якби не мої схильності часом порушувати всі плани і грати ва-банк, то можна було б серйозно займатися лише торгівлею на форексі. На жаль, поки що тільки йду в цьому напрямку, борюся з власними недоліками і пробую себе в різних амплуа.

Дивуюся, як декому вдається досягти такого результату:

Ну адже людині вдалося розігнати рахунок з 8 бонусних доларів до 2200$ за півроку. Значить можливо. Але не всім ? Якщо ви не вмієте приборкувати свою жадібність, не в змозі діяти згідно торгового плану, то краще не лізьте. Дайте заробити іншим ?

А чи був у Вас досвід торгівлі на форексі?

Схожі записи

  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Інвестиції в форекс за липень: +30,32% (3303$) Абсолютний рекорд!
  • Інвестиції в форекс в травні принесли 563$ або +5,88%
  • Форекс інвестиції в квітні: +9,01% (838$)
  • Памм-інвестування в лютому принесло 8,72% (731$)
  • Як вебмайстру заробити на акціях Форекс брокерів.