Всякий, хто вже деякий час спостерігає за такий пузомерочкой як ТІЦ, час від часу вигукує: «Ну як же так! Чому? Так він (яндекс) очманів чи що?» Не приховаю від Вас, що час від часу й сам задаю такі питання. Черговий апп, тому не виключення. апп Google Page Rank у мене не викликав жодних питань (8 листопада) ну там пару блогів втратили по одиничці, ну так я не в образі — на них вже 4 місяці статті не писалися. Там, де більш менш оновлення було регулярним (хоча б раз в тиждень) позиції встояли.

А тепер що стосується ТІЦ.

1. Дивина №1 — Падіння ТІЦ у більшості блогів знаходяться в ЯК. Всі блоги, знаходяться в ЯК, які я моніторю втратили ТІЦ, хто більше, хто менше. Мій блог просів на 10-ку, ну а Сосновський втратив відразу 100-ку. Не знаю, що там Яша затіває в ЯК, може знову щось новеньке тестує, але мені це не особливо подобається, тим більше що над upgoing.ru працюю постійно і нові статті та посилання купуються регулярно. Буквально днями розмістив 29 статей в рамках експерименту, так і в сапі трохи скупився. Відвідуваність зросла з 500 до 700 на добу, сподіваюся мета в 1000 буде взята скоро. І хоча її можна було б легко досягти «лівими» запитами, але не хочу цього робити.

2. Дивина №2. В цей раз пробиваючи блоги на ТІЦ зауважив, що Яндекс став видавати різницю з www та без. Хоча в robots завжди було вказано без www. Дивина ця пройшла через кілька днів і сервіси стали видавати однакову циферки. Так що особливої уваги на це звертати поки не станемо. У будь-якому разі хто не вказав основне дзеркало яндексу, краще це зробити в панелі вебмастера, або директивою Host у файлі robots.txt.

3. Дивина №3 Зростання ТІЦ ресурсів які не просувалися. Не так давно я писав, що дістав свій медичний блог з сапи, тоді ж і писав про те, що показники на подив стали змінюватися. Судіть самі: за час в який відбулися 3 аппа ТІЦ посилання на блог не купувалися, крім того багато посилань, куплених в сапі раніше були зняті. Що в підсумку? Перший апп +10, другий апп +10, поточний апп +20 тіц. Разом на медичному у мене зараз ТІЦ=50. Ось це мені зовсім не зрозуміло. Ну здається продвигаешь якийсь блог, купуєш на нього тонну посилань, а результат так собі. У той же самий час сайти, над якими взагалі не велося ніякої роботи отримують цей ТІЦ на легке ?

Я не скаржуся і не проти того, якщо яндекс додасть ТІЦ всіх проектів на які нічого не купується, але де логіка?

Якби була хоч найменша підозра на те, що Яша цепанул вірус, то я б послав його на http://www.soft-boutique.ru/ але швидше антивіруси потрібні всім нам, а Яндекс просто замордував вже всіх своєю непередбачуваністю. Хоча поживемо — побачимо. Більшість із посилань, куплених на upgoing.ru ще мають малий вік, може до Нового Року Яшка і відстібне ще трохи ТиЦ. Ну а поки просто дивуємося дивацтв.

Ну а які рухи по пузомерочкам у Вас?

Схожі записи

  • Було 110 стало 190 я погладшав на 80 кг 🙂
  • ТІЦ upgoing.ru вже 240, спасибі Яшу за +50.
  • 666 — Магія чисел і Яндекс різонуло ТІЦ 🙂
  • ТІЦ аналіз: upgoing.ru вже 160, але питань менше не стало.
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Яша серчает і ріже ТІЦ
  • Яшка з Гуглом ходять парою — апдейт