Програміст — навчання вимагає час, але зробити сайт самому не буде проблемою.

Зробити сайт самому ще в недалекому минулому було значно складніше: необхідно було знати всі ці мови програмування досконало. З допомогою звичайного Блокнота треба було писати кожну сторінку вручну і мати професію програміст навчання якого займало чимало часу. Зараз же… але про це трішки пізніше.

На сьогоднішній день, ідея створення власного сайту дуже приваблива. Написати сайт своїми силами це здійсненне бажання, і може бути по плечу навіть нічого не знаючої людини. Не обов’язково навчатися на програміста і вміти писати сторінки веб-документів. Створення сайту самостійно зовсім не така важка задача, як багато хто уявляє собі. Деяким людям навіть принесе більше задоволення все зробити своїми руками і спостерігати за тим, як його сайт росте і набирає популярності в мережах інтернету. А якщо носій ідеї і творець сайту один і той же чоловік, то втілення такої мрії буде ще простіше.

CMS — система управління вмістом.

Однак основна проблема полягає в, так званому, сайтобудівництво. Точніше у вивченні його теорії. Щоб зробити сайт самостійно, починаючий програміст повинен навчитися хоча б азам таких нескладних понять, як мови програмування html і php, системи керування базами даних mysql.

Зараз з’явилося таке поняття як CMS (Content Management System), говорячи російською мовою — система управління вмістом. З усієї великої маси веб-сайтів, які заповнюють інтернет, близько тридцяти одного відсотка використовують CMS.В інтернеті існують різні CMS. Однак більш популярними є наступні конструктори сайтів:

  • WordPress (по процентному співвідношенню користування ця CMS займає близько 54%),
  • Joomla (9%),
  • Drupal (7%),
  • vBulletin (4%),
  • YPO3 (2%)
  • та інші (24%).

WordPress з самого початку зарекомендувала себе як блог-платформа з великою зручністю у використанні або, як кажуть, з високою юзабіліті. З розвитком цієї CMS стало можливим використання її на інших форматах веб-сайтів. WordPress на сучасному етапі свого розвитку знайшла своє застосування всюди: починаючи від будь-яких особистих блогів і закінчуючи сайтами для електронної комерції.

Joomla наступна за своєю популярністю система управління. Є чимось середнім між широкими можливостями Drupal і простий WordPress, але з більш великими можливостями для розробки. Joomla також володіє зручним для користувача інтерфейсом.

Drupal. Програмістам подобатися міць цієї системи і в теж час зручний інтерфейс, дозволяючи таким чином створювати досить складні веб-сайти.

vBulletin надає розробнику інструменти для створення, адміністрування блогів і форумів. В останні роки, ця система все ж втрачає свої позиції на ринку CMS.

З сучасним розвитком World Wide Web стало можливим отримати навіть покрокову інструкцію до користування будь-який з перерахованих вище CMS, при чому, абсолютно безкоштовно. На різних форумах отримати корисні поради від досвідчених програмістів. Так якщо ви тільки починаючий програміст, навчання для вас пройде досить таки просто і власними зусиллями.

Дизайн і наповнення

Важливим аспектом для того, щоб зробити сайт самому, буде також необхідність дизайну вашого сайту. То вам зробить його дизайнер, то ви скористайтесь вже готовими шаблонами, які можна придбати в Internet.

Не варто забувати, що навіть якщо ви розібралися з дизайном, CMS і запустили сайт, що він повинен оновлюватися і поповнюватися інформацією. Це суттєве питання, так як тематика і зміст вашого сайту будуть вирішувати подальшу його долю і затребуваність серед користувачів інтернету. На сайт потрібна унікальна інформація, якої не можна знайти в мережі ніде, крім як у вас. Один з кращих варіантів писати статті самостійно, що займає досить багато часу. Контент (наповнення) сайту можна купувати на спеціально призначених для такого біржах у людей-копірайтерів.

Хостинг

Наступним кроком, щоб зробити сайт самому, необхідно подумати над хостингом (послуга з розміщення веб-сайту на чужому веб-сервері). Простіше кажучи, викладати ваш сайт на загальний огляд. Найкраще самостійно пробігтися по серверам, які пропонують свої послуги, і порівняти тарифи і вибрати оптимальний для себе.
В Internet можна отримати безкоштовний хостинг. Однак найчастіше на таких серверах надають свої движки (CMS), яких не знайдеш більше ніде в інтернеті, що не дуже добре.

Просування та розкрутка

Одним з найскладніших етапів-просування і розкрутка сайту. Чим більше цільових відвідувачів на вашому сайті, тим популярнішою і відомішою ваш веб-ресурс, тим більше грошей він вам приносить. Якщо ви вирішили зайнятися цим самостійно, то існують класичні способи розкрутки, наприклад, реєстрація в пошукових системах, реклама на інших сайтах, ведення авторської розсилки та інше. Але найкращим варіантом для вас буде довірити цю справу професіоналам, що позбавить від втрати часу і безсонних ночей. Зберігаючи, таким чином, свої нерви ви зможете в найкоротші терміни вивести ваш сайт у вищий світ Інтернету.

Схожі записи

  • 60 км на велосипеді і прямо на курси Вадима Курило Adsense
  • Програма Rapid Typing Tutor. Халявне методу навчання сліпий друку
  • Комп’ютерні курси. Поради щодо вибору комп’ютерних курсів.