Всім доброго часу доби. Сьогодні на upgoing.ru ми продовжимо тему копірайтингу і я хочу обуликовать лист-пораду від одного копірайтера з яким ми перетнулися на біржі Текстсейл. Для новачків, охочих спробувати себе в копірайтингу деякі поради стануть у пригоді, втім і для профі не завадить дещо оновити в своїй голові.

Не секрет, що якісний та цікавий матеріал – ключ до успіху і відвідуваності сайту або блогу. Але написати такий матеріал не так-то просто. Тим не менш, існує ряд правил, дотримуючись яких можна написати гарну статтю.

Запорука успіху будь-якої статті – заголовок, що захоплюють читача. Проблема багатьох авторів криється саме в нецікавих заголовках. Все у них добре: і тема цікава, і текст непоганий, а статті не продаються і відвідувачі на сайт не заходять. А вся справа в назві статті.

Пам’ятайте, заголовок повинен обіцяти читачеві те, що він хоче. Він може обіцяти йому дати відповідь на хвилююче питання, тому заголовки, що містять слова «як», «чому», «навіщо» користуються великою популярністю.

Можна заінтригувати читача незвичайним заголовком. Якщо ви можете придумати таку назву, що «глибоко шокуватиме» вашого читача, то йому обов’язково захочеться дочитати матеріал до кінця.

Обіцяйте в заголовку розкрити секрети. Але не захоплюйтеся. Стаття під назвою «Як заробити 1000 євро, лежачи на дивані» навряд чи буде користуватися успіхом. У такому разі іноді може допомогти відображення особистого досвіду. Наприклад: «Як я заробив 1000 євро, лежачи на дивані».

Дуже привабливі заголовки з числами. Наприклад: «11 способів поголитися, і при цьому не порізатися».

Найбільш привабливі для читачів заголовками, що обіцяють їм яку-небудь «вкусняшку» безкоштовно. Стаття з назвою «Як непомітно користуватися інтернетом сусіда по сходовій клітці» навряд чи залишиться без уваги.

Отже, гарний заголовок придуманий. Пора переходити до написання самої статті.

Перше правило успішного тексту – ви повинні цікавитися темою або, як мінімум, непогано в ній розбиратися. Повірте, читачеві буде смішно читати ваші розумні міркування з приводу відвертого марення. Тому, якщо виникла необхідність написати матеріал на незнайому тему, для початку, як можна краще вивчіть її. Есои Ви не чули про те, що таке розкручування сайту спб, то навряд чи зможете написати відразу гарну статтю на цю тему. Попередньо добре вивчіть матеріал, а вже потім починайте писати.

Не «заливайте» занадто багато «води» в текст. Надлишок знаків у статті призведе до стомлення читача, а це значить, що статтю він, швидше за все, не дочитає.

Щоб очі читача «відпочивали», розбивайте ваші статті на окремі блоки. Фотографії та картинки допоможуть зробити текст більш наочним.

Не намагайтеся писати дуже «розумно», якщо тільки цього спочатку не вимагається. Пишіть так, як ніби ви спілкуєтеся з хорошими знайомими. Але не захоплюйтеся! Використання жаргонних і ненормативних слів ніяк не прикрасить вашу статтю.

Захоплюйте читача спілкуванням з ним. Задавайте питання, відповідайте на них, звертаючись до читача. Статті такого виду дуже зручні для сприйняття і напевно сподобаються вашому читачеві.

Не треба різко «обривати» текст. Придумайте гарне закінчення для нього. Обов’язково попрощайтеся з читачем.

Звичайно, це далеко не все, що допоможемо вам написати гарну статтю. Однак, дотримуючись цих порад, ви зможете підвищити «читаність» ваших статей, а значить, і відвідуваність ваших сайтів. Удачі.

Схожі записи

  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Як копірайтер допоможе заробити на сайті
  • Історія початку без кінця…
  • Як написати хорошу статтю
  • Де замовляти контент для сайту?