Останнім часом все кому не лінь, стали звертати увагу на поведінкові фактори, та воно й не дивно — на підставі отриманої інформації можна робити далекосяжні висновки. Давно обзавівся своєю кнопочкою Твіттер, ВКонтакте, Фейсбук, Однокласники й так далі. Використання даних соціальних мереж, корисно ще й тим, що індексація сайту йде просто на ура. Мені для цього і одного твіттера вистачає. Так от, Google видно довго придивлявся, та не втримався. Швидше за все Ви вже читали про те, що Google теж ввів свою кнопочку. Ось тільки накручувати її буде куди складніше ніж всі інші. У будь-якому разі, на даний момент, можна купити купу твітів, лайків і голосів ВКонтакте за сущі копійки, а ось з голосами від Google якось складніше.

Втім, давайте поки не будемо вдаватися в питання накрутки, просто розберемося з тим, як цю кнопочку додати до себе на сайт. Треба віддати належне, додавання настільки просте, що зможе розібратися навіть ледачий. Хоча що тут говорити, мені днями довелося одну леді вчити, як треба відправляти листи по email, так що вже нічому не дивуюся. А сьогодні стався такий прикол з однієї з бірж копірайтингу, що я в буквальному слові охрінів. Ну да ладно, про це в наступній статті, а для бажаючих поставити +1 від Google на сайтик раджу заглянути сюди.

В даний час доступні наступні кнопки:

Процес установлення кнопки складається з декількох кроків:

Крок 1. Вибір кнопки — по праву це найскладніше з чим доведеться зіткнутися. Ще добре, що вибір варіантів обмежений, а якщо б було доступно тисяча кнопок, то я б досі ще займався ним.

Крок 2. Копіюємо і розставляємо коди. Після того, як ви визначитеся з видом кнопки, мовою та іншими налаштуваннями , вам залишиться лише скопіювати два код і вставити в шаблон. Ось як це виглядає у мене:

Першу частину вставляєте туди, куди і написано, а ось другу туди де хочете щоб переглядати кнопка. Особисто у мене вставка не зайняла більше 5 хвилин.

Що дає кнопка? Як написано в гуглі — Кнопка +1 дозволяє людям, яким сподобався ваш сайт, рекомендувати його друзям та знайомим прямо в пошуку Google. Фішка полягає в тому, що кнопка буде «злегка» впливати на видачу для ваших друзів. А хто ж тоді мій друг? — Запитаєте Ви.

1. Люди які знаходяться в Gmail чаті.
2. Люди знаходяться в Google Contacts.
3. Ті, хто підписані на Google Reader або Google Buzz.

І що мені тепер повністю переїжджати на gmail.com і починати прокачувати поштову скриньку? ?
Не здивуюсь якщо скоро і Яндекс обзаведеться власною кнопочкою, хоча потреби в цьому б і ні, адже поведінкові фактори він може знімати і зі свого сервісу «Поділитися«.
Виглядає вона приблизно так:
Кому треба — користуйтеся. Думаю що на upgoing.ru буде ще кілька статей, про додавання всяких кнопочок — раз вони працюють, то чому б ними не користуватися?

Пару слів про просування неминуче — я просто в шоці від активності учасників. Хоча то ще буде.

Схожі записи

  • FAQ: Все про новий алгоритм Google – Hummingbird
  • Робота з Google Analytics, помилки, яких не варто допускати
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.
  • Google Пінгвін — аналіз вижили і вироблення протиотрути.
  • Google Penguin (Пінгвін) — алгоритм викликає безсоння, нудоту і напади панічного страху.
  • Мауль любить спати без трусиків 🙂