Що не кажи, а літо безперечно накладає свій відбиток на працездатність інтернетчиків. Не знаю, як Ви, але я літнього настрою піддався і трохи забив на всяке просування і писанину. Ідей багато, а от щоб знайти на весь час і підкріпити ще ударною працею, якось не виходить. Хоча участь у конкурсі просування неминуче вирвало мене з сірих буднів і змусило трохи стрепенутися, особливо після того, як помітив, що банального seo-оптимізованого тексту на потрапляння в 50-ку не вистачає. З цікавістю спостерігаю за боротьбою, яка розгортається між тими, хто зробив ставку на хрумер і тими, хто віддав перевагу більш «білі» способи просування. Я в передчутті останніх пару тижнів конкурсу, на мій погляд справжня боротьба розгорнеться саме тоді.

А тепер ближче до Google Pagerank. Сьогодні гугл порадував аппом своєї пузомерочки, чого багато і не очікували. Після того, як багато дізнаються, як створити блог, відразу ж, ну або через трохи часу, починається гонитва за пузомеркамі. Як сказав мені один хороший друг, після мого зауваження з приводу його апетитного мобільного номера: «Понти — необхідна частина бізнесу в Москві». Ага, а потім він почав мені показувати своє домашнє робоче місце: ось один монітор, а це друга, а ось моя клава (хороша така бездротовий), а ось це мак, ну а тут звукові прибамбаси і так далі і далі. Підсумком цього перегляду стало те, що я поліз в інтернет-магазини дивитися цінники. Та вже, наскільки все-таки відрізняються ціни в Москві і Мінську, просто жесть. Коротше вирішив приурочити до аппу PageRank маленький апгрейдик свого робочого місця.

Для початку вирішив прикупити хорошу вебкамеру, і поміняти колонки і клавіатуру на більш просунуті моделі. Робоче місце повинно радувати і вабити до себе ?
Порадував мене Google PageRank?
Хоча я не особливо переймаюся з приводу pagerank, але приємно коли він зростає. Ось що у мене намалювалося.
Сайт №1 залишилась 3-ка.
Сайт №2 залишилася 2-ка
Сайт №3 втратив 1-ку, 2 -> 1
Сайт №4 залишилася 4-ка.
Сайт №5 +1 / 1
Сайт №6 +2 / 2
Сайт №7 +1 / 1
Сайт №8 +1 / 1
Сайт №9 +1 / 1

Якщо все підбити, то в підсумку, у мене зростання на 5 одиниць, так що апп можна вважати дуже позитивним. Що стосується моїх спостережень за PageRank, то тут ясно, що справа темна. Зростання спостерігається по тим сайтам, які або не просувалися взагалі, або просувалися зовсім незначно (прогін за профілями трастових сайтів), постові на них не закуповувалися. Якщо Google хотів звести до мінімуму маніпуляції для одержання pagerank, то йому це явно вдалося ? Для інтересу пробігся по своїй підписці, щоб глянути що там у інших блогерів. ( в хаотичному порядку)
Двоечка у Мауле (Maulnet.ru), Олександра Терехова (terehoff.com) , Сеоштейн (seostain.ru), Олексій Востров (seoded.ru)

Трієчка у Михайла Шакіна (Shakin.ru), Сергія Кокшарова (devaka.ru), Сергія Сосновського (sosnovskij.ru) Max1mus (max1net.com), Вадима Сахника (wildo.ru), Романа Ширяєва (puzat.ru), Олександра Люстика (seom.info), Rex711 (litemoney.blogspot.com)

Четверочка у Олександра Тодосийчука (tods-blog.com.ua Володимира Карпєєва (vovka.su), Олени Камськой (optimizatorsha.ru), adne.info

П’ятірка засвітилася у Дмитра (ktonanovenkogo.ru)

Мабуть зупинюся, а то рідер у мене досить великий, але мені хочеться, щоб ви спочатку пораділи, а потім задумалися. Не знаю, може гугл, став недолюблювати оптимізаторів, а як ще пояснити те, що Pagerank 2 мають не такі слабкі товариші, як Мауль, Терехов, Сеоштейн, Востров і багато інших? Так що не тіште своє самолюбство і засурміть на перехрестях мережі, що у вас PR більше ніж у них ? Що до мене, то чим більше я придивляюсь до pagerank, тим більше створюється враження, що google — як і жінок, важко зрозуміти. Він, як воєначальник кому хоче дає звання, з кого хоче знімає. Продовжуючи аналогію з прекрасною статтю, дам пораду — не намагайтеся зрозуміти Google, просто любите його, надавайте йому ласкаві слова в пошукову рядок, скажіть, як сильно ви ненавидите Яндекс і що саме гугл, найкрутіший пошуковик у світі! Про як!

Тільки не перестарайтеся, а то почує Яндекс і поріже вам ТІЦ ?

Для тих, хто в фотошопі не сильний, маленький урок зі створення банерів зайвим точно не буде.

Ну і маленьке відео для тих, хто засумував: (буржуї розважаються)

У кожного своє уявлення про водній ліжка ?

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.