Люди, які захоплюються пошукової оптимізації (SEO) знають, що краще всього на своє блозі WordPress закрити посилання в коментарях від індексації. Існує спеціальний плагін WP-Noindex, який дозволяє додати всі посилання з коментарів в спеціальний тег noindex. Завдяки цьому тегу пошукові системи не будуть індексувати УРЛ. Тобто, коли роботи пошукових систем будуть індексувати сайт, вони дійшовши до такої конструкції просто пропустять цей УРЛ.

Сенс цього в тому, що будь-які посилання, які ведуть на зовнішні ресурси, послаблюють вага вашої сторінки, тобто це дозволити не зменшувати ваші показники ТІЦ і PR в пошукових системах. Також, якщо Урли в коментарях вашого блогу не індексуються, це дозволить збільшити позиції в пошуковій видачі. Крім того, у разі якщо ваш сайт є майданчиком для заробітку на біржах, то закривати від індексації зовнішні посилання в коментарях дуже бажано, тому що мало хто буде купувати рекламні місця з сайту який згадує у сетя милилоны різних сайтів, яка зміна такої сайт здається як би заспамленним і купувати місця на ньому менш привабливо, ніж на аналогічних сайтах при інших рівних умовах.

Що стосується недоліків такого методу, то можна виділити зменшення коментарів на вашому сайті. Зате зведуться до мінімуму спам-коментарі, а якщо вам сайт дійсно стоїть і цікавий, то особливих втрат серед коментаторів ви навряд чи помітите. Що стосується захисту від спаму, дуже рекомендую цей плагін захисту від спаму в коментарях.

Крім вищевказаного плагіна існує ще один спосіб закрити посилання від індексації. Наприклад, ви можете відкрити файл «wp-includes/comment-template.php» і знайти рядок:
$return = “$author”;
Як ми бачимо, посилання від пошукової системи Google вже закриті. Тепер потрібно закрити їх і від Яндекса. Для цього додаємо самостійно тег noindex. Після цього у нас повинна вийти рядок
$return = “$author”;

Якщо ви використовуєте на вашому блозі Граватар, варто закрити від індексації і його, так як це теж згадуються в УРЛах зовнішні файли картинок. Для цього необхідно знайти рядок:

і поставити перед нею і після неї . Тепер всі зовнішні картинки заборонені до індексації пошуковим системам. Також вам буде корисно прочитати статтю: 10 корисних прийомів по роботі з коментарями в WordPress. Вона навчить вас ще кільком хитрощів для правильного налаштування коментарів.

Схожі записи

  • Як уникнути поганої індексації сайту в пошукових системах
  • Що робити, якщо сайт випав з індексу?
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.
  • Як повернути сайт в індекс Яндекса?
  • Індексація сайту в Google
  • Індексація сайту в яндексі. Як зробити щоб яндекс індексував швидше
  • Індексація сайту. Як прискорити індексацію сайту