Може це буде і сміливе твердження, але практично кожен блогер так чи інакше стикається або ще сталкнется з крадіжкою контенту, тобто вмісту сайту. З одного боку — це визнання того, що ви почали писати щось стоющее ? , а от з іншого боку, погодьтеся гнати б таких любителів халяви подалі.

І добре, якщо стаття опублікована на вашому сайті потрапить в індекс раніше, ніж дублікат опублікований на іншому сайті, а якщо ні? Частенько любителі халяви серед сапперов, вишукують сайти, яких ще немає в індексі яшки, ну і самі розумієте, тупо забирають всі статті — вони швиденько індексуються, а коли яшка добирається до цих блогів, він у збентеженні каже, що «Десь я це вже бачив ? «. Так що, будьте обережні з соц.закладками, а саме з прогоном того, що ще не в індексі. Коротше, коли крадуть статті з блогу, без проставлення ссилочек на оригінал, це дуже погано, а тому питання стоїть в тому, що робити?
Хтось скаже, що це зло викорінити не можна, а я у відповідь скажу одне вислів — «Єдина річ, яка потрібна для торжества зла — це щоб хороші люди нічого не робили«. Часто наше бездіяльність — це теж зло, яке спонукає любителів красти контекст, робити це і далі. Особисто я не роблю жодних дій, якщо хтось взявши статтю з мого блогу, проставив відповідну посилання на оригінал — нехай собі користується, а от якщо ні, то якось недобре себе починаю відчувати, ось лиходій, я розумієш потів над статтею, а він взяв і передрав.

Крадуть контент? Що будемо робити?

1. Спілкування з автором сайту, який тирить контент. Досить часто у мене все вирішується на цьому першому рівні. Тут рішення просте — або людина проставляє посилання на мій блог, або видаляє статтю, так би мовити в добровільно примусовому порядку. По суті, більшість контенту крадеться для сателітів, і в таких випадках, я просто кажу адміну — що візьму сайт на замітку, додавши до собі в блокнотик, а коли через місяць, два, три на ньому з’являться продажні посилання — то я його просто здам Платону. Або можна відразу сказати, що напишу Платону з проханням наслати на нього всякі там чудо-юдо фільтри, АГС-17 і взагалі вічний бан! ?
2. Лист в службу Яндекса і Гугла. В принципі, реакція може бути, але не варто сильно спокушатися на те, що яшка почне швидко метушитися, щоб вирішити вашу проблему.
3. Звернення до хостингу, на якому розташований сайт який краде контент — якщо хостинг нормальний, то служба підтримки відреагує досить швидко, особливо якщо хостинг буржуйський, але не факт.

Ну, далі на мій погляд, залишається тільки суд, або ще що-небудь.
Зважаючи на те, що за великим рахунком вміст сайту крадуть граберы, діючі автоматом, то за краще буде кожну статтю перелинковывать з іншими — тоді точно буде вам щастя.
Для особливо витончених, можна додавати прихований текст в тіло статті, або ще крутіше — приховані посилання, як у статті — завантажити тему wordpress і потрапити в бан!. Особисто я не бачу однозначного виходу, як повністю припинити крадіжки контенту, адже інтернет більшою мірою у нас анонімний, зі всіма витікаючими звідси наслідками.

Може у вас є якісь думки з цього приводу?

Адже плагіат, на жаль, може впливати на заробіток в інтернеті, дублювання контенту, навіть з самими благородними мотивами, — яшкою не вітається. Ох вже цей яндекс, не дає він нам заробити, то фільтр новий запустить, то алгоритм поміняє…

Схожі записи

  • Урок 20. Чим небезпечний дубльований контент сайту?
  • Зв’язок унікального контенту і збільшення трафіку
  • Де замовляти контент для сайту?
  • Важливий фактор успішного просування сайту – унікальний контент
  • Якісний контент — запорука ефективного просування інтернет-магазину
  • Як боротися з крадіжкою контенту
  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди