Кожен web-майстер хоче зробити свій сайт популярним. Але просто так, сайт таким стати не може. Для досягнення цієї мети треба розкручувати сайт. Вивчаючи способи просування сайту, для початку варто визначити, що саме потрібно від ресурсу. Коли це просто сайт-візитка, то достатньо його прорекламувати в каталогах фірм схожої тематики.

А якщо це мега-ресурс, розрахований на велику аудиторію, то і способи розкрутки сайту будуть природно інші. В такому випадку, будемо говорити про комерційний проект, який має приносити прибуток своєму творцеві. Такий портал однозначно треба розкрутити на велику відвідуваність. Адже самий дохідний потенціал в мережі — це відвідувачі. Або, кажучи мовою сео — трафік дає прибуток. Без належного обсягу трафіку, жоден сайт не має жодної цінності.

Опинившись в подібній ситуації, творці сайту стикаються з необхідністю просування сайту. Зараз на ринку багато компаній, що займаються seo-оптимізацією та розкруткою. У кожної свої способи рішення, подібній ситуації, з’являється можливість не тільки обрати виконавця, але і методи просування в мережі. У цій справі поспішає, не слід. Перше — це терміни роботи, варто відмовитися від пропозиції підняти трафік до небес за тиждень. Таке можливо, але з застосуванням методів чорної оптимізації. Ризик, справа звичайно гарний, але побачити свій сайт в чорному списку пошукової системи, буквально через місяць, мало кому буде приємно.

Друге, поетапне виконання роботи. Якщо компанія, що надала для ознайомлення способи просування ресурсу, вкаже тільки роботи з установкою зовнішніх посилань з інших сайтів, то це половина роботи, та й то не сама перша. Починати треба з аналізу сайту — часто суть проблеми низької відвідуваності ховається в перевантаженості порталу непотрібними функціями. Ідеальним варіантом буде наявність фахівців з seo у вашому місті. Для москвичів простіше мати справу зі столичними компаніями, ну а для одеситів звичайно розкрутка сайту Одеса буде краще. До того ж, ви завжди зможете нанести особистий візит і «непорозуміння» буде куди менше, ніж при віртуальному спілкуванні.

Правильно складений замовлення, на розкрутку сайту, реально захистить вас від шукачів легко заробітку. Насправді, застосовуючи seo-методи, підвищити трафік — справа досить довгий. Тільки серйозні студії і компанії, які розуміють і знають способи якісного просування сайтів, можуть виконати такий довгостроковий проект.

На першому етапі, обговорюються методи майбутньої стратегії, складається графік робіт і затверджується кошторис витрат, певні гарантії. Зазвичай компанії, що займаються просуванням сайтів, застосовують гнучку політику щодо вартості послуг, роблячи розрахунок на подальші замовлення від клієнта. Як показує практика, така політика виправдовується. Задоволений отриманим результатом, клієнт робить нові замовлення. Методи, використовувані компанією, досить зрозумілі, результат позначається на одержуваному трафіку.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Компанія, яка краще.
  • Основні види манимейкинга.
  • Послуги з розкручування сайту в Києві
  • Міняємо seo-компанію: поради замовнику.
  • Агентство seo перекладів
  • Розкрутка та просування сайтів