Досить давно було у мене в планах закинути на блозі статтю про те, як і скільки можна заробити на тизерної рекламі. Але перш ніж писати, вирішив сам попрацювати з цією рекламою, для цього зареєструвався в тизерної партнерці AdLabs, ну а для полігону з випробування тізерів вибрав свій медичний сайт з відвідуваністю 500-600 хостів на добу.. Ось тільки з огляду на те, що аудиторія сайту в основному жінки, свідомо вимикає показ оголошень еротичного характеру (вони, як правило найдорожчі). Про своїх скромних результатах розповім пізніше, а поки трохи про тизери

Тизери — це банери, флеш-зображення і т. д, свого роду банерів або дразнилочки (англ. teaser — жарт) , зроблені таким чином, щоб викликати у відвідувача сайту бажання дізнатися, що ж ховається за цією привабливою пропозицією. Приклад тізерів, які розміщувалися на моєму сайті ви можете бачити на початку.
Підхід для чоловічої аудиторії буде, самі розумієте, дещо іншим — ось як вам така фоточка? Хочеться натиснути, а? А може ти вже натиснув, але вийшов облом. Якщо б це був тизер, то ти потрапив би на якийсь порно сайтик. Але увагу твоє фоточка залучила, як раз це завдання і стоїть перед тизером.

Це одна з причин, чому тізерна реклама набирає обертів і її можна побачити на багатьох сайтах. Але головне, що чекає вебмастер, розміщує на своєму сайті тизерну рекламу це не додатковий контекс, а дохід, тобто гроші, бабло, зелень… (продовжіть самі)

Заробіток на тизерної рекламі залежить від безлічі факторів, таких як відвідуваність сайту, CTR рекламного блогу, ну і ясна річ вартість кліка. Особисто у мене виходило в день в середньому близько 12 кліків, за що капало приблизно 15 центів, іноді більше, коротше за місяць тверда 5-ка баксів набігала. Хоча думаю, якщо б я розмістив не один блок з 4-х оголошень, а скажімо 2-3, то і дохід був вище в 2 рази, але що-то не хотілося мені напружувати відвідувачів нав’язливою рекламою ? . Експерименти думаю буду продовжувати, тільки вже з іншими тизерными партнерками, про що і буду відписуватись. Хоча дивлюся що з AdLabs деякі заробляють на тизерах і по сотці в місяць, що теж согласитель дуже і дуже непогано.

Найбільший вихлоп, як мені здається від тізерів буде на сайтах, розважальної тематики, ну і коли тизери дуже близькі до тематики сайту — скажімо кулінарний сайт та тизери у вигляді всяких там рецептиков, CTR в такому випадку буде просто потрясний. Ну а якщо ви ще не пробували заробляти на тизерної рекламі, то можете сміливо йти на AdLabs, в будь-якому випадку «небажані» оголошення дуже легко відсікаються. За 2 місяці на моєму сайті жодного разу не було показано оголошення з заблокованої групи. Тематика оголошень достатня широка, так що завжди можна вибрати оголошення найбільш підходять під формат вашого сайту. Плюс працювати з цією партнеркою досить зручно, особисто мені сподобалося. Думаю, що на днях почну тестувати наступну тизерну партнерку, так як навіть додаткові 10 баксів втрачати не хочеться, та й сайт не забивається зайвими посиланнями, висить собі банерний блок, ну і нехай собі висить, а гроші приносить і добре. Та й зайдіть на mail.ru і інші сервіси, вони ж часто-густо обвішані тизерами

Але ж можна використовувати тизерну рекламу і просування і розкручування свого білого ( ну або не дуже білого) і пухнастого проекту, адже при розкручуванні всі SEO методи хороші, підійдуть і тизери. Ну або можна просто лити трафік куди треба, що багато хто і робить виступаючи в тізерних партнерках як рекламодавці. Кожному своє, дивись може і я скоро доросту до цього рівня.
Чого і вам всім бажаю, хай росте відвідуваність ваших блогів, ну а які Сео методи, ви будете використовувати для не настільки важливо.

Схожі записи

  • LadyCash і досвід BestMasterиZации
  • LadyCash — монетизуємо жіночий трафік.
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?