Вирішив потихеньку викласти звіти по памм-інвестування, так і пора вливатися в інтернет, зав’язуємо з нудьгою і починаємо працювати. Тим більше, що навколо стільки цікавого сталося. В одній з наступних статей напишу як Wmmail.ru кинули мене на 1000$, ну а поки продовжимо мій експеримент щодо інвестування в памм-рахунки і особисту торгівлю на ринку форекс. Результат червня вийшов трохи гірше ніж у травні, але все ж отримані 5% дохідності це дуже непоганий показник. В банку стільки отхватишь не менш ніж за півроку, а то й куди більший термін.

Втім, про яких п’яти відсотках ми говоримо? За півроку загальний результат по інвестуванню у валютний ринок у мене склало 45,27%, якщо так піде і далі, то до кінця року розраховую вийти на 100% прибутковості ? Сподіваюся, що так воно і буде. На памм-рахунках червень пройшов під знаком експериментів, пробував десятки рахунків, може бути тому і мінуса отримував пристойні ? В травні портфель складався з 19 рахунків і одного індексу, а ось в червні вже нарахували 24 рахунку, куди кошти були інвестовані безпосередньо і ще 3 індексу. Кому цікаві подробиці по кожному рахунку, дивимося далі…


У лідерах по збитку у нас Скальпер, Нотшоубизнес і Ірен. Ця трійця опустила мене на 759$, якщо б вони працювали не так ударно, то дивись і прибуток за місяць була б в рази більше. Найбільшу прибуток принесли Валекс і Кракен, забавно так співпало, що обидва по 292$, порадував і Hozyin, додав у скарбничку 73$. Так от, спільними зусиллями вдалося перекрити мінус за описаною вище трійці, ну і трохи прибутку вийшло.

Результат особистої торгівлі в червні вийшов у 2,5 рази краще ніж по памм-рахунками, аж цілих 294$ урвал у ринку.
Експеримент по інвестуванню триває.

Нехай і з запізненням, але найближчим часом викладу звіти по інших місяцях. Для тих, кому цікаві подробиці, ну і посилання на брокерів, з якими я працюю, рекомендую прогулятися по моєму блогу zaforex.ru — він цілком присвячений інвестування, там можна знайти і понедельную розбивку портфеля. Ну а якщо ви ще й виявилися в числі рефералів, то доступ найширший ?

Схожі записи

  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
  • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
  • Особисте інвестування в памм-рахунки. Жовтень приніс 5,27% (556$)
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)