Всім доброго часу доби! Сьогодні згадав, що ніби як обіцяв написати про оновлення wordpress, а саме про менш геморойный спосіб, ніж той, про який було написано в першій частині статті “оновлення wordpress, 1”. Отже, що ж нам потрібно зробити на цей раз, щоб оновитися до нової версії wordpress? Та власне не так вже й багато.

1. Робимо бэкапп. Так, як йдеться на всякий пожежний випадок. Як його зробити думаю ви знаєте, бо способів безліч. Можна зробити прямо в адмінці, можна просто тупо скопіювати все що є на хостингу до себе на комп. У будь-якому випадку у нас повинна бути можливість зробити відкат, якщо щось піде не так. Як правило, будь-який нормальний хостинг сайтів надає своїм користувачам максимум можливостей для резервування. Особисто для мене, новачка в блоггинге, без особливих навичок знання HTML, проблем не виникло. Так що пишу для таких же як і я… ? Але запам’ятайте раз і назавжди — нічого не робіть з блогом якщо не зробили резервну копію. Потім частенько доводиться читати як блогери наживають собі зайві проблеми на порожньому місці.

2. Качаємо нову версію wordpress і розпаковуємо до себе на комп.

3. Будь-яким FTP-клієнтом, (я використовував Total Commander) перезаписуємо всі файли движка на хостинг.
І все… Ні не всі, потім запускаємо в браузері /wp-admin/upgrade.php. і вуаля, ми працюємо на оновленій версії wordpress. Ну так як перезаливать по одному файлу — досить тривалий заняття то з часом я став робити так: видаляємо на хостингу папки wp-admin wp-includes і файли движка, після чого розпаковуємо залитий архівний файл з новими папками і файлами. Вся заливка і розпакування займає від сили хвилин 5-10. А потім ще ручками оновлюю пару папок wp-admin. Так, запам’ятайте, що ні в якому разі не можна видаляти папку wp-admin.

Коротше немає нічого складного, але навіть якби щось пішло не так, у чому я сумніваюся, то завжди можна відновиться. Так що питання, як оновити вордпресс, стояти не має, бо відповідь на це питання дуже простий — легко!

А оновлювати wordpress на жаль, доводиться досить часто, знаходять все нові уразливості і роблять все нові латочки, втім, як і до більшості програм.

Для цікавих:

Як підняти ТИЦ
Бої зі спамерами
Де заробити гроші?
Як зробити карту сайту

І ще одна порада — намагайтеся вчасно оновлювати движок сайту, щоб зловмисники не скористалися уразливими старих версій.

Схожі записи

  • Як зробити сайт самому?
  • Крок 6-й — налаштування wordpress
  • Крок 5-й — установка wordpress
  • Оновлення wordpress, 1