Не знаю як вам, але мені щось зовсім важкувато налаштувати себе на роботу у новому 2011 році, великі вихідні абсолютно збивають з режиму і ходиш потім сонний, як муха. А куди діватися? Треба вливатися в робочий графік, думати, аналізувати, одним словом ворушити мізками, адже гроші просто так не капає і ТІЦ не піднімається.

Днями почав аналізувати, як же змінилася відвідуваність блогів, на яких була закрита індексація тегів (міток) від пошукових ботів, про що писав тут. Багато хто вважає, що відвідуваність безсумнівно повинна впасти і така думка має під собою певні факти. І хоча я можу судити поки що лише по відвідуваності з двох блогів, але на кожному було зафіксовано падіння в районі 15%.

Першим , як тільки побачив, що відвідуваність стала сильно просідати, було бажання повернути все на місце, а потім відлягло. Що поробиш, просто розцінюю цю маленьку прививочку від АГС, як виробничої необхідності. Відвідуваність повинна триматися на якісних статтях, а не на тегах, так що продовжую рухатися в напрямку зниження дубльованого контенту на сайті. Мало що там яндексу ще в голову може прийти в цьому році ? Тим більше способів, як збільшити відвідуваність досить багато, є де розвернутися.

Єдине, що я поки що вирішив не робити, так це закривати в robots категорії, хочу поекспериментувати з їх просуванням, закупити трохи ссилочек, а там подивимося, що з цього вийде.
Я от не знаю, що станеться якщо не почну робити ремонт в кімнаті, мені дружина тоді точно ТИЦнет гарненько ? Доведеться хоча б поклеїти шпалери, щоб видно було, що я не в мережі просиджую.

З понеділка почав затарюватися постовими на ротапосте і вже вчора був ошелешений зростанням деяких позицій — відвідуваність стрибнула в півтора рази, залишилося з’ясувати наскільки це пов’язано саме з постовими, може це просто народ в мережу почав вилазити після свят ?

Схожі записи

  • Я втомився, я йду!
  • ПС закручують гайки, але SEO не помре ніколи
  • Get-Click проти Ladycash, хто кого?
  • Новини блогерів: конкурс від Вовки на 5000$ і Клуб Макса Пастухова
  • Продовжуємо експеримент з профілями трастових сайтів.
  • Жорстока новину: виділені IP-адреси подоражают в 10 разів!
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.