Всім вдалого дня! Дякую що заглянули на upgoing.ru сьогодні буде вступна стаття для новачків у світі сео, про те, як правильно починати розкручувати свій ресурс.

Отже, Ви створили власний сайт, але що необхідно для того, щоб залучати відвідувачів і зробити його популярним? Насамперед, слід визначитися, з чого необхідно починати розкрутку сайту. Отже, починаємо…

1. Розміщення опису сайту в спеціальних розсилках – оглядах. Важливо не писати тільки адресу ресурсу з проханням подивитися його. Обов’язково напишіть опис вашого сайту, і при цьому відмітьте його особливості! Якщо все пройде вдало, то у вас є можливість істотно збільшити кількість відвідувачів!

2. Реєстрація в каталогах сайтів, а також пошукових системах. Завдяки цим способом ви зможете гарантовано отримувати трафік, хоча цього не потрібно чекати відразу. Даний процес може розтягнутися приблизно на два – три місяці. Що необхідно враховувати під час реєстрації свого сайту? У каталогах ви можете редагувати опис інтернет-ресурсу, який повинен бути доданий. Ви повинні подбати про те, щоб опис був грамотним, відображало зміст ресурсу, але при цьому не містила закликів. Під час реєстрації в різних пошукових системах необхідно враховувати особливості, які дозволять вам зайняти високу позицію. Звичайно, реєстрація в каталогах це довгий і нудний процес, тому краще звернутися до того у кого є необхідні програми, наприклад allsubmitter або щось в цьому роді. Якщо Ваш сайт зовсім молодий, то краще домовитись на поступовий прогін, це буде набагато краще, ніж за один раз.

3. Обмін посиланнями. Завдяки даному методу ви зможете завоювати увагу цільової аудиторії. Головне пам’ятайте, що необхідно ретельно відбирати сайти, з якими ви будете обмінюватися посиланнями. Наприклад, потрібно звертати увагу на те, наскільки відвідуємо сайт. Після того, як пошукові системи істотно посилили своє ставлення до Seo, необхідно дотримуватися обережності, як в обміні посиланнями, так і в їх купівлю.

4. Банерна реклама. Цей спосіб підійде для сайтів, які вже більш-менш просунуті. Якщо в день ресурс відвідує лише п’ять – десять чоловік, то ви не зможете відразу залучити нових відвідувачів, тому банери не потрібні будуть.

5. Підпис до повідомлень електронної пошти. Якщо ви часто відправляєте повідомлення в електронній пошті, то додавайте власний підпис адресу, а також короткий опис сайту. Даний метод не можна назвати дуже ефективним, але, незважаючи на це, ефект може бути значним, якщо ви часто спілкуєтеся поштою, на різних форумах.

6. Написання та розміщення унікальних статей. Ваш сайт містить інформацію з певної тематики? У цьому випадку ви можете писати унікальні статті, які повинні бути високої якості. Після цього ви можете розміщувати дані статті на своєму сайті, так як завдяки унікальному контенту просування проводити легше. Також ви можете пропонувати більш великих проектів розміщувати ваші статті для того, щоб вони встановлювали посилання на ваш інтернет-ресурс. При наявності ресурсів, можете напряму почати закуповувати статті через міралінкс, до того ж там ви зможете повністю контролювати якість статей, а це дуже істотний бонус.

7. Власна розсилка. Якщо ви вирішили почати розсилку, враховуйте, що її зміст має бути оригінальним, тому не потрібно писати тільки новини про вашому сайті. Завдяки регулярної розсилки ви зможете створити цільову аудиторію для власного сайту. Також можна використовувати вірусний маркетинг, але перш ніж до нього приступити потрібно накрити для відвідувачів хороший шведський стіл ?

Ну і самий головний елемент в просуванні сайту — якісні і цікаві статті. Якщо відвідувач знайде на Вашому сайті щось потрібне для себе, то наступного разу він приведе з собою когось ще. Не забувайте доглядати за тим як індексується сайт, зайве закрийте в robots.txt щоб уникнути дублювання контексту.

Є ще безліч інших способів як можна, та й потрібно, просувати свій ресурс в мережі, але про них іншим разом.

Схожі записи

  • Ще один камінь в город Solomono
  • Яндекс просунув непродвигаемое.
  • А що ви зараз читаєте?
  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально