Останнім часом бази трастових сайтів у всіх на слуху. Ну як же, адже прогонщики обіцяють нам і підняття ТІЦ, позицій у видачі та трасту, а заодно ще й кращу индексируемость, ну і ясна річ — беки. Втім список пряників на цьому не обмежується, можете полазити по гілках на форумах, тільки будьте мудрими і не ведіться на «обіцянки». Про те, наскільки ефективний зараз прогін по базах трастових сайтів, ми поговоримо в наступній статті, а ось сьогодні тема для тих, хто не звик платити за те, що можна отримати безкоштовно ? .

Варіант 1 — довгий і кропіткий труд

Цей шлях для тих у кого вагон часу і чим зайнятися — можете вручну перелопатити, наприклад яндекс каталог і зібрати ручками свою власну базу, перевіривши индексируемость посилань в профілі, а заодно і в robots. Якщо чесно, то таке бажання до мене не приходило, думаю не прийде він і до вас, тим більше що це займе набагато більше, ніж 1 годину.

Варіант 2 — халявна купівля

Не секрет, що бази трастових сайтів, для багатьох перетворилися в хороший і прибутковий бізнес. Продавай собі потихеньку, так похваливай свій товар. Ну а якщо багато друзів в середовищі сеоблоггеров, то «позитивних» відгуків на форумах буде достатня кількість. Але мова зараз не про це. Отже вам потрібна база. Шерстите гілки з продажу баз, вибираєте що-небудь трохи краще і шукайте тих, хто вже купив цю базу. Часу це займе від сили хвилин 15. А далі все просто. Припустимо база коштує 30$. Надішліть пропозицію тим хто вже придбав цю базу, щоб вони поділилися з вам баксиков за 10. Якщо правильно подати інформацію свого досягнете, адже тут вигода обопільна і вам добре і чоловік витрати на купівлю відбиває. Багато хто так і роблять: збираються на 3-5 чоловік і купують одну базу, у результаті у розрахунку на одного виходять копійки, а база є у всіх.

Варіант 3. Включи мізки і отримай все безкоштовно

Для тих, хто не хоче задовольнятися першими двома варіантами, є більш легкий і ефективний шлях. Для початку навчіться аналізувати інших — це дуже сильно стане в нагоді Вам надалі. І хоча у мене є в планах написати окрему статтю про аналіз конкурентів, але вже подивимося, як вийде.

Простий приклад. Почавши писати цю статтю забив в гугл фразу «бази трастових сайтів експеримент», відкрив трохи сторінок, причому безкоштовних баз, які викладені в паблік повно, але мені вони не цікаві. П’ятим був відкритий сайт seobeginner.ru на якому є стаття про експеримент з прогоном. Відмінно, витрачаю п’ять хвилин на читання статті і дізнаюся, що чоловік замовив прогін через сервіс FeedSite.ru за тарифом «Делікатес», — 50 сайтів з анкорами, коштує це задоволення 50$. Непогані такі ціни, наскільки ця база ефективна невідомо, але отримати на руки можна. Ах, так, зовсім забув — треба дізнатися який же сайт буде ганятися, ну так в статті сказано, що сайт про ігри. Ясна річ, що адреса сайту не вказаний. Витрачаємо дорогоцінні 3 хвилини і дізнаємося цей сайт. Тепер все, що нам залишається-це відкрити Yazzle, благо ліцензія на нього є і пробити беки, після чого відсортувати всі і скинути в Excel. Після чого чистимо базу і відбираємо для себе кращі сайти. У кого немає можливості поганяти Язлом можете скористатися Соломоно, або аналогічними безкоштовними сервісами.

Ось Таким способом мені за пару годин вдалося «прихватизувати» пристойну кількість баз трастових сайтів. Все що потрібно, так це уважно читати гілки прогонщиків і продавців на форумах. А ось про якість цих самих баз напишу в наступній статті.

Коли твій сайт знаходиться на серверах хорошого хостингу це добре, особливо якщо це дешевий хостинг, та й навіщо платити більше якщо немає різниці ?

В якості бонусу викладу вам один із сайтів, де можна залишити посилання з анкором (з тієї бази в якій говорилося в прикладі)
www.playcast.ru — міститься в ЯК, ТІЦ 850.
Ну а це з іншої бази — reline.ru (ТІЦ 2600)

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?