Пам’ятається я вже не раз писав про те, що на біржах копірайтингу можна не тільки заробити початковий капітал, який можна пустити на створення своїх проектів, але і просто добре заробляти. Величина можливого заробітку залежить від рівня копірайтера, ну і звичайно його працездатності. Якось так склалося, що мені весь час здавалося, що хороші копірайтери заробляють в районі 500-700$. Ті, чий рівень трохи нижче відповідно в районі 200-500, ну а решту торкатися не будемо. Так ось, днями мені довелося визнати, що я глибоко помилявся щодо того, скільки заробляють хороші копірайтери.

Почалося все з того, що з задоволенням послухав подкаст алтайського блогера з Ольгою Ларіної — одним з провідних копірайтерів Києва. Окреме спасибі Ігорю, за гарне інтерв’ю. Рекомендую до прослуховування! Так от ставка Ольги становить 50 євро за тисячу знаків тексту. Так, так ви не помилилися саме стільки Ольга просить за свою роботу. Однак, до цього мені здавалося, що ставка такого рівня копірайтерів йде від 10$ за тысячезнак. Хоча, самі розумієте, що для того щоб досягти такого рівня потрібно багато над собою працювати.

Другий легкий шок мене чекав, коли пояснюючи одному знайомому, про різноманітні способи заробітку, зайшов у свій акк в текстсейле. Мене вбило те, що 1 червня, один мій реферал продав 20 статей, виходячи з моєї частки ( 25 центів за кожну статтю) виходить що кожна стаття тягне на 10$. Коротше, за день це чудо (розцілую при зустрічі ? , навіть якщо виявиться мужиком) запрацювало 200$. Ясна річ, що таке не відбувається кожен день, але мені все-одно якось трохи не по собі.
Але, погодьтеся, що є до чого прагнути. Хоча по початку, продаючи статті за ціною 0,5-1$ за тисячу знаків, здається що багато від цього мати не будеш, але час і йде і ставки ростуть. 2, 3, 4$ за тысячезнак, а відповідно і дохід зростає в рази.

Хоча теж саме стосується і багатьох інших способів заробітку, спочатку грошик капає зовсім маленька, але досвід зростає, а з ним зростає і дохід. Як приклад можна зайти на блог Олександра Кирика, який не з чуток знає, як робиться розкрутка сайту. Так на блозі написав, що обожнює займатися просуванням сайтів. Ну, що тут можна сказати — дерзайте і все у вас вийде. Думаю буде доречно ще вставити цитату Ремарка

«Тільки дурень перемагає в житті, розумник бачить занадто багато перешкод і втрачає впевненість, не встигши ще нічого почати. У важкі часи наївність — це найкоштовніший скарб, це чарівний плащ, приховує ті небезпеки, на які розумник прямо нападається, як загіпнотизований.»

Схожі записи

  • Заробіток в мережі: створення унікального контенту
  • Заробіток на статтях
  • Яку біржу копірайтерів вибрати?
  • Біржа копірайтингу — заробляй!
  • Копірайтинг — робота, заробіток, покликання…
  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?