Зараз ми не будемо говорити про тих супер-новачків в сео, які створюють сайти на безкоштовних хостингах з неунікальним контентом і дизайном, після чого дивуються повної відсутності відвідуваності. Ця стаття для тих, хто зрозумів, що для того, щоб ресурс успішно просувався, в нього треба вкласти зусилля і гроші.

Отже, хостинг куплений домен зареєстрований, дизайн розроблений. Залишилося написати контент. Єдина заковика – під які ключі оптимізувати статті для правильного просування? Не треба вигадувати велосипед — підбір ключових слів для яндекса більшістю оптимізаторів здійснюється за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru. Це простий та зручний сервіс, який допоможе швидко підібрати ключевики по потрібному запиту. Якщо ввести будь-яке слово або фразу, цей сервіс, він вкаже вам кількість переглядів цієї фрази за останній місяць, інші варіанти вашого запиту, а також ті словосполучення, які шукали паралельно. Також доступна функція націлювання, що дозволить підібрати ключові слова, які шукали з певної області Росії.

Цей сервіс є основним інструментом, через який здійснюється підбір ключових слів для Яндекса. Крім нього проводиться аналіз ключових слів конкуруючих сайтів у видачі, що дозволяє відсіяти непрацюючі ключевики.

Коли ринок мобільного зв’язку і комунікацій розширився, з’явилися смартфони з власними операційними системами, багато почали замислюватися над проблемою втраивания реклами в додатки. Внаслідок чого з’явився сервіс AdMob, який вирішив цю проблему і став лідером у сфері реклами на різних платформах для сучасних телефонів.

Завдяки AdMob бізнесмени отримали досить велику додаткову сферу залучення потенційних клієнтів. Після того, як цей сервіс купила компанія Google. Сьогодні кожен може дати оголошення, яке буде показуватися в мобільних додатках або на сайтах, оптимізованих під смартфони. Це дуже зручно, якщо вас цікавить аудиторія – підлітки або люди, які активно користуються комунікаторами і іншими мобільними пристроями. Та й власники додатків можуть отримувати додатковий дохід зі своїх розробок.

У тому ж вордстаті від яндекса можна підібрати ключові запити, які можуть використовуватися в AdMob. Інтернет великий і стрімко розвивається, тому не користуватися сучасними сервісами – недалекоглядно.

Схожі записи

  • Значення ключових слів і навігації для просування
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.
  • Просування сайту за ключовими словами.