Google представила новий пошуковий алгоритм, який перевіряє всю інформацію і надає точну відповідь на поставлене питання. Зветься ця система “Колібрі” і ось що відомо про неї у даний момент.

Що таке «пошуковий алгоритм»?

Це технічний термін, який вишукує інформацію серед мільйонів сторінок і виводить результат, який найкраще описує ваш питання.

Що таке «Колібрі»?

Це назва нового пошукового алгоритму, який використовує Google. На думку компанії, він повинен краще видавати результати.

Тепер алгоритм «PageRank» не є актуальним?

Ні, PageRank це один із 200 головних «інгредієнтів», який входить в рецепт Hummingbird. Нагадаємо, PageRank є важливим показником для Google, оскільки демонструє «авторитет» ресурсу, а також його якість.

Чому він зветься Hummingbird?

Google хотіла показати в назві «точність і швидкість».

Коли Hummingbird був запущений?

Google почав використовувати новий алгоритм приблизно місяць тому, як було оголошено. Однак дебют відбувся лише днями.

Що означає запуск Hummingbird для користувачів?

Уявіть собі автомобіль, випущений в 1950-х. У неї може бути відмінний двигун, однак при цьому відсутня впорскування палива або немає можливості використовувати інший вид бензину. Коли Google переключився на Hummingbird, то був скинутий старий движок і застосований новий. Це було зроблено настільки швидко, що ніхто не помітив цього зміни.

Коли Google останній раз застосовував зміна алгоритму?

Google не надає такого роду інформацію. У 2010 році «Caffeine Update» вніс серйозні зміни. Дана зміна, в більшості своїй, сприяло нарощуванню рівнем індексації та збору інформації. Начальник пошуковика Google Amit Singhal заявляв, що лише в 2001 році, коли він приєднався до компанії, відбулися серйозні зміни алгоритму.

Щодо всіх інших «апдейтів», такі як Пінгвін і Панда, як вони були змінені?

Панда, Пінгвін і інші апдейти були частково змінені, грунтуючись на старому алгоритмі. Не були внесені зміни, які б повністю змінило ці апдейти. Вони отримали новий фільтр, який був поліпшений і оптимізований, разом з новим зміною.

Чи Правда, що тепер швидкість сайту буде впливати на результати видачі?

Теоретично – так. Адже вже багато разів згадувалося про це в інших статтях. Цілком ймовірно, що з запуском Hummingbird були внесені нові характеристики для оцінки сайту. Необхідно працювати над аналізом сайту і покращення його швидкості.

Який вид «нового зміни» алгоритму було внесено?

Заявлено, що пошуковик став більш «соціальним», тобто поставивши запитання безпосередньо, ви швидше за все отримаєте прямий і чітку відповідь.

Питання: «найближчим місце покупки iPhone 5s від мого будинку». Традиційний тип пошуку був спрямований на пошук ключових слів. В даному випадку – “покупки» і «iPhone 5s».

Hummingbird повинен краще фокусуватися на значенні всієї фрази, ніж слів. В особливості, враховуються гео-розташування і дії в пошуковій системі.

Не забуваємо про те, що перевірка сайту на предмет продуктивності може бути здійснена тут.

Схожі записи

  • Робота з Google Analytics, помилки, яких не варто допускати
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.
  • Google Пінгвін — аналіз вижили і вироблення протиотрути.
  • Google Penguin (Пінгвін) — алгоритм викликає безсоння, нудоту і напади панічного страху.
  • Мауль любить спати без трусиків 🙂
  • Індексація сайту в Google