Всім доброго часу доби! Сьогодні мені б хотілося своїм прикладом трохи спустити на землю тих, хто тільки починає інвестувати в памм-рахунки. Ні, я не скажу, що це не працює, і тут не можна заробити, заробити можна, але не дуже вірте тим, хто стверджує що все тут просто, мовляв поклав гроші на рахунок і підраховуй дохід ? Сів писати статтю і згадався коментар одного з читачів, надісланий до січневого звіту.

Ах милі мої сайти — ви завжди будете приносити дохід, на відміну від памм-інвестування і березень це повністю підтвердив. На жаль, але кілька трейдерів, серед яких особливо відзначився Литва в березні злили мені майже 10% доходу по FT-trend. Що ж до Литви, то не одному мені чомусь «здалося», що злив був навмисним, про що я вже писав на блозі zaforex.ru, так що повторюватися не буду, при бажанні можете прочитати звіті за 3-й тиждень березня.

Прибутковість в розрізі компаній

FX-Trend -9,62% (-739$)
Альпарі +38,28% (+389$)

Ну що тут ще можна сказати, фг-тренд мене дуже серйозно підвів, причому відзначилися не тільки агресивні рахунку Литва і Валекс, а навіть консервативний АлексЖук примудрився злити за пару тижнів купу грошей:
03.03.2013 — 10.03.2013 -602335 -12.84%
10.03.2013 — 17.03.2013 -653554 -20.88%

Навіть через місяць довіру інвесторів, так і не відновився до цього трейдеру і капітал ледь перевалює за 2 млн. доларів, у той час як до цього КИ (капітал інвесторів) був більше 4-х мільйонів.
Для повноти картини звіт по всім керуючим в таблиці (кликабельно):

На жаль, але з фг-тренду взагалі місяць якийсь червоний вийшов, втім і результат відповідний. Результат просто зобов’язує вносити коректування в стратегію інвестування, що і буде зроблено. З Литвою і Валексом я прощаюся, хоча і з’являється бажання трохи відбити просідання, але чоловік, який підводив вже не раз, може знову кинути в самий невідповідний момент. До речі, щоб ви знали, дуже багато сходяться в думці, що Валекс і Литва це одна особа, причому раніше він керував ще рахунками Селену і Ларикинг, які були злиті в нуль. Можливо тому ні Литву, ні Валекса так і не взяли ні в один з індексів, хоча рахунки відкриті дуже давно.

З АлексЖуком я теж розлучуся, тому що мені не сподобалося як він «кинув» інвесторів після осідання, поповнивши свій КУ до позитивного значення, по суті, відмовившись віддавати 100% прибутку інвесторам, до виходу КУ з негативної зони.

Фг-тренд вже не той. Якщо хтось буде вам заливати про те, що на консервативних рахунках цієї компанії можна легко отримати 80-100% річних, можете просто поржати і покрутити біля скроні. Я вже не кажу про 155% річних, які обіцяє Гоша Куценко ? Прибутковість консервативних рахунків дуже серйозно впала і для того, щоб отримати навіть бажані 80% доводиться вивертатися і моніторити нові рахунки.

З консервативних рахунків поки що тільки Sven обходиться без осідання, видаючи інвесторам у середньому трохи більше відсотка в тиждень, після чого зупиняє торгівлю. Не подобається мені те, що стало з’являтися багато нових рахунків-АТС, які працюють за принципом паМММ, на яких багато початківці інвестори втрачають купу грошей. Такі рахунки спочатку показують дуже хорошу прибутковість, причому як правило без збиткових тижнів, після чого настає бо-м-м-м та у виграші залишається тільки управ, ну і ще дехто ?

В якості прикладу можу навести памм-рахунок maranata:

Гарний початок і безславний кінець. Злито 700 тисяч зелені. Кому буде цікаво, можу пояснити принцип дії таких АТС і як на них заробляють керуючі, але про це іншим разом, або в розсилці. Так, до речі, вирішив організувати маленьку рассылочку по памм-інвестування, тим більше що намагаюся вичавити з себе інфопродукт щодо інвестування в компанію ФГ-тренд, в якому буде викладено багато підводних каменів з яким стикається початківець інвестор. Якщо дана тема Вам цікава, то можете просто підписатися, по можливості буду намагатися забезпечувати Вас новою інформацією.

Ваш e-mail: *
Ваше ім’я: *

Зараз почав більш активно освоювати інвестування через індекси, які дозволяють більш гнучко обходити можливі осідання деяких керуючих з великим ТП, втім як і виходити з отриманих осідань без додаткового вливання. Зараз рекомендував би вам обмежити список памм-рахунків для вкладення тільки тими рахунками, які включені хоча б в один з індексів.

Альпарі – окреме спасибі!

Найцікавіше, що ніяк не очікував, що мої успіхи в цій компанії буду настільки хорошими, адже все навколо твердять, що фг-тренд це добре, а Альпарі це погано. У мене якось все вийшло по-іншому. Але, починаючи з наступного місяця ви побачите зміну і в Альпарі. Справа в тому, що тепер в цій компанії у мене буде вкладення в особистий рахунок, тільки особиста торгівля, на підставі власної ТЗ, або отриманих (або куплених) ззовні сигналів.

Можете робити ваші ставки з приводу того, скільки протримається мій особистий рахунок ? і Подумую про відкриття рахунку в компанії фг-тренд, але торгівельні умови там набагато гірше для скальперів, ніж в тому ж Альпарі. А ось інвесторів знайти простіше, принаймні поки що.

Ось такий видався не зовсім райдужний місяць березень для інвестування, особливо для фг-тренда. Сподіваюся, що квітень дозволить відбити хоча б частину отриманих збитків.

Інвестиційний портфель на 1 квітня:

FX-Trend – 7489$;
Альпарі (особовий рахунок) – 1456$

Успіхів у інвестуванні! Якщо питайте, чим зможу тим допоможу.

Схожі записи

  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
  • Інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік приніс 82,37%
  • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
  • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
  • Особисте інвестування в памм-рахунки. Жовтень приніс 5,27% (556$)
  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)