Доброго часу доби, читачі upgoing.ru сьогодні мені б хотілося злегка торкнутися таку тему як IT-аутсорсинг. Ну хоча б просто тому, що один мій дуже хороший друг глибоко занурився в цю тему і зараз на цьому досить непогано заробляє. На порозі 21 століття, століття комп’ютерних технологій і інтернету, так що зовсім не дивно, що практично вся бізнес-діяльність світу залежить від добре налагодженої IT-складової. Але, незважаючи на це, багато фірм не хочуть брати на роботу системного адміністратора. Зазвичай керівники фірм і компаній видають приблизно таке: «А навіщо? Адже і так все працює, та у нас і немає проблем з комп’ютерами».

От тільки біда в тому, що ніщо не може працювати вічно; і комп’ютер в тому числі, тому до пори до часу все добре, а от під час серйозних збоїв, які призводять до зупинки бізнес-процесу або тимчасово выбивающих його зі звичної колії, такі начальники замислюються про співробітників, які займалися б абонентським обслуговуванням їх комп’ютерів.

А збій може бути і з банальної причини: співробітник прогулюючись по соціальним мережам, ну або подекуди ще підчепив що-небудь «отаке» в мережі «це» взяло і так зіпсувало кілька комп’ютерів. Добре, якщо ще тільки кілька. Про міфи безпеки була хороша статейка, так що повертатися до цього не будемо.

Сьогодні будь-яка фірма може скористатися послугами компаній з галузі IT-аутсорсингу, причому ціна на обслуговування комп’ютерів більш ніж прийнятна. У будь-якому випадку це вигідніше, ніж утримувати сисадміна на повній ставці. IT-аутсорсинг – це досить молоде поле бізнес-послуг на теренах нашої країни. Діяльність фірм, які пропонують послуги IT-аутсорсингу, поширюється в основному на автономне обслуговування комп’ютерів клієнта. Приміром, якщо ви не хочете витрачається на утримання в штаті системного адміністратора, то ви без проблем можете укласти договір з компанією-аутсорсером і отримати тим самим постійне клієнтське обслуговування і налаштування вашої комп’ютерної техніки.

ІТ-аутсорсинг – прекрасна послуга, якою користуються не тільки маленькі приватні компанії, але і величезні корпорації. Наприклад, для того, щоб налаштувати або полагодити комп’ютер вдома, вам не треба його кудись везти і чекати кілька днів, поки його налаштують на роботу. Все, що вам потрібно зробити, це набрати знайомі телефонний номер і дочекатися приїзду майстра. В домашніх умовах або в умовах невеликої компанії – це найкращий і вигідний варіант.

Якщо говорить про компанії, які займаються міжнародним бізнесом, то їм аутсорсингові компанії можуть надати постійне абонентське обслуговування комп’ютерної техніки.
Навіщо набирати в штат системного адміністратора, якщо можна звернутися до професіоналів своєї справи і бути переконаним в тому, що всі комп’ютери налаштовані на роботу і не зламаються в самий невідповідний момент. Тим більше, якщо у вас не один-два комп’ютери, а 30 або 50. У такому випадку ні один системний адміністратор з цим завданням не впорається, а от аутсорсери прибудуть цілою командою і швидко виправлять усі помилки у вашій техніці і налаштують її на подальшу продуктивну роботу.

Зателефонувавши і звернувшись за допомогою у фірму, що займається IT-аутсорсингом ви отримуєте безліч переваг, які включають в себе:
Забезпечення вашої техніки надійними позаштатними спеціалістами, тобто вам не потрібно платити величезну зарплату людині за те, що він всього лише кілька годин в тиждень буде займатися обслуговуванням ваших комп’ютерів і при цьому сидіти на постійному окладі, який не відповідає часу його зайнятості. Аутсорсери проводять ремонт і повну доскональну настройку комп’ютера, а потім час від часу приїжджають і проводять перевірку ваших комп’ютерів. При бажанні можуть налагодити систему безпеки, яка ніколи зайвою не буває, про що вже писалося на сайті.

Відповідні навички та високий професіоналізм працівників фірми по ІТ-аутсорсингу дозволить вам, як власнику бізнесу бути спокійним за збереження інформації вашої справи.
За вашим бажанням фахівці зроблять мережу будь-якого рівня і об’єднають всі або кілька комп’ютерів в офісі в одну мережу з урахуванням різного рівня доступу до даних. Якщо певні дані призначені тільки для директора фірми, то вони налаштують все так, що ви і тільки ви зможете користуватися цією інформацією.
Уклавши договір з IT-аутсорсингової компанією вам надають можливість безкоштовного приїзду системного адміністратора в ваш офіс в разі поломок техніки, пов’язаних з комп’ютерами не заплановане для забезпечення комп’ютерів час.

Іноді директора фірм або невеликих компаній не можуть перейти через «страх за витік інформації». Так вже людина влаштована, що постійно чогось боїться, та це й нормально, адже аутсорсеру доведеться надати доступ майже до всієї інформації компанії і до конфіденційної в тому числі (рахунки, бухгалтерські документи тощо). В даному випадку можна заспокоїти недовірливих директорів тим, що за поширення, видалення або витік інформації про фірму-клієнта IT-компанія карається за законом. Так що IT-аутсорсеру дуже невигідно використовувати вашу конфіденційну інформацію, так як можна підмочити свою репутацію в тому числі. Але головне як ви зрозуміли, тут не те, що це карається, а саме репутація аутсорсера. Деколи навіть краще трохи переплатити, але бути на 100% упевненим в порядності компанії (працівника) ніж потім усувати якісь ляпи.

Не забувайте про грамотно складений договір, впихните в нього, все те, що для Вас має значення, так і притиснути до нігтя якщо що, теж буде простіше ?

Хоча компанія може і голосно часом звучить, мій друг просто зареєстрував «ТОВ», ну там рахунок, податки як годиться, трохи підкрутив свій сайт і має досить непоганий заробіток. Добре, хоч мене в цій області консультує безкоштовно ?

Схожі записи

  • Яка комп’ютерна допомога потрібна в першу чергу?