Сьогодні у всесвітній «павутині» існують маса інформаційних сайтів і форумів різної тематики. У цій статті піде мова про такий сервіс як Rebіll.me.

Наповнений контентом, корисним, як для досвідчених користувачів, так і початківців інтернет-маркетологів і «Ѕеошников», форум Rebіll.me, люб’язно надає інформацію будь-кому, навіть не зареєстрованому користувачеві досить ввести в адресний рядок цей -> http://rebill.me/ адреса. Але, як і на більшості подібних ресурсів для коментування опублікованого матеріалу, а тим більше створення власних статей, необхідно пройти просту процедуру реєстрації. Після заповнення стандартної форми на вказаний email прийде лист, з випадково згенерованим паролем, використовуючи який можна авторизуватися на форумі і поміняти його на більш звичний або зручний.

Що далі?

Після успішної авторизації відкривається доступ до особистого кабінету, в якому можна поміняти інформацію про користувача, відкривається можливість коментування статей. І, як інформативно-декоративне перетворення, головна сторінка цього сервісу постає перед нами в дещо іншому вигляді, а конкретно в підменю «Розділи» іконки з літерою R стають червоними. Що це означає? Це інформує користувача про те, що з моменту його останнього відвідування даного розділу з’явилися нові теми або повідомлення.

Чому саме Rebіll.me?

Звичайно, може виникнути питання, чим же цей форум краще, ніж інші ресурси, такого змісту? А ось чому: Кожен місяць, адміністрація форуму проводить акцію на кращу статтю, в якій нагороджує переможця 1 000$ з загальним призовим фондом 2000$. Для початківців авторів це відмінний стимул для вибору ресурсу в якому відточувати свій навик. Тим більше, що область для творчості обмежена досить умовно: від оглядів різних медіа сайтів до винесення резюме останнім діям корпорації Google. За кожну тему окремо може проголосувати будь-який користувач, поставивши оцінку від 1 до 5, де 5 — відмінно.

Ще однією відмінною рисою даного сервісу, є відсутність нав’язливою рекламою. Ні на одній сторінці не було помічено нав’язливих банерів та іншої, псує нерви, атрибутики сучасного цифрового світу.

Для найближчого вивчення цього форуму і участі в цьому конкурсі потрібно перейти за цим посиланням http://rebill.me/

Схожі записи

  • Огляд форуму про заробіток в інтернеті businesslike.ru
  • MMGP — кращий форум про заробіток на просторах рунета. Ну або один з кращих 🙂
  • Liked.ru — біржа завдань для всіх і кожного.
  • Компанія, яка краще.
  • Зростання трафіку завдяки використанню форумів
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.
  • Хочеш знайти кращого — знайди лідера